<
>

Реклама

Перша Ліга favbet liga 1

"Зірка" та "Гірник" готові грати в Прем'єр-Лізі

Spy-Football.com

12/6/2015 , 9:07

У разі розширення Прем’єр-ліги до 16 команд два вакантних місця, можуть зайняти Гірник-Спорт з міста Комсомольськ та кіровоградська “Зірка”. Команди фінішували на третьому та четвертому місці відповідно у Першій Лізі.

Президент клубу з полтавщини Петро Каплун це підтвердив.

“Бачив цю інформацію в ЗМІ. Але усе це на рівні домислів, поки до нас ніхто з функціонерів ФФУ або УПЛ не звертався. Але якщо такий дзвінок надійде, то із спортивної точки зору жодних проблем немає – команда готова до виступу на найвищому рівні.

Що стосується спортивної інфраструктури, то до рівня Прем’єр-ліги наш стадіон не дотягує через відсутність підігріву, бракує потужностей для освітлення і недостатньо глядацьких місць на трибунах.

Але якщо буде на те добра воля спонсорів, ми зможемо усунути ці недоліки впродовж двох місяців. Інша справа, чи підуть вони на багатократне збільшення фінансування. Тобто, якщо стане питання руба нашої участі в Прем’єр-лізі вже з нинішнього сезону, ми готові обговорювати це питання, – цитує президента Гірник-Спорт matchday.ua.

А виконуючий обов’язки головного тренера кіровоградської команди Сергій Лавриненко заявив, що якщо відповідна пропозиція від ФФУ і УПЛ надійде, клуб, звичайно ж, її прийме.

– У мене була розмова на цю тему з нашим президентом Максимом Березкіним, він хоче, щоб команда виступала у Прем’єр-лізі і готовий відповісти згодою, якщо буде розглядатися питання участі “Зірки” у Прем’єр-лізі в майбутньому сезоні, – зазначив фахівець. – Ми прагнемо до того, щоб грати на найвищому рівні. Зрозуміло, виходячи з цього і будемо будувати нашу селекційну роботу. Втім, давайте не будемо квапити події, дочекаємося 17 червня – повідомляє footboom.com

Зазначимо, що у наступному сезоні розглядається можливість участі 16 команд в чемпіонаті України. 17 липня відбудуться збори клубів УПЛ, де має визначитися формат чемпіонату УПЛ в сезоні 2015/2106.

 

ТегиТеги: Зірка Перша Ліга

Реклама