<
>

Реклама

Перша Ліга Spy News

Офіційно. "Сталь" відмовилась від участі у Прем'єр-лізі

Spy-Football.com

12/6/2013 , 16:12

Емблема_ФК_Сталь_АлчевськАлчевський футбольний клуб “Сталь”, який зайняв друге місце в першій лізі і завоював путівку в Прем’єр-лігу, відмовився від участі у вищому футбольному дивізіоні, про це “Неделе” повідомив президент ФК “Сталь” Костянтин Петров.

Президент клубу підтвердив, що відмова від участі у Прем’єр-лізі пов’язана з невідповідністю інфраструктури клубу вимогам елітного футбольного дивізіону, однак підкреслив, що рішення залишитися в першій лізі прийнято керівництвом клубу заради вболівальників. Більшість з них не зможе побачити гри улюбленої команди, якщо їх будуть проводити на іншому стадіоні.

– Наші спонсори готові надавати клубу необхідну підтримку, яка дозволить «Сталі» відповідати фінансовому «фейр-плей» Прем’єр-ліги.

Однак алчевський стадіон, на якому грає «Сталь» і на який вже більше 50 років приходять наші вболівальники, вимогам вищого футбольного дивізіону не відповідає.

Він потребує широкомасштабної реконструкції, а вона, у свою чергу, вимагає часу. Безумовно, можна проводити матчі на іншому стадіоні. Ми обговорювали можливість гри в Донецьку на стадіоні «Олімпійський».

Але виникає питання: а для кого ми граємо? Ми граємо в першу чергу для наших, алчевських вболівальників, які десятиліттями підтримували нашу команду. Який сенс проводити ігри на іншому стадіоні, якщо більшість уболівальників «Сталі» їх не побачить?

Це зрада і по відношенню до команди, яка потребує підтримки своїх фанатів, і по відношенню до вболівальників, – упевнений Костянтин Петров.

Президент ФК «Сталь» запевнив, що зі спонсорами вже досягнуті домовленості про реконструкцію стадіону «Сталь» і всієї його інфраструктури та приведення його у відповідність з критеріями Прем’єр-ліги. За його словами, реконструювати стадіон керівництво клубу сподівається протягом року.

– Я впевнений у підтримці наших спонсорів. Протягом 13 років, які я є президентом клубу, я можу з усією відповідальністю заявити: кращої підтримки немає ні в однієї з команд першої ліги.

Я щиро вдячний нашим спонсорам, в першу чергу, генеральному спонсору – ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» за допомогу, що надавалася і надається незважаючи на економічну ситуацію, – підкреслив Костянтин Петров.

Президент ФК «Сталь» запевнив алчевських вболівальників в тому, що вони обов’язково побачать на своєму стадіоні матчі за участю найкращих футбольних клубів України:

– Упевнений, що алчевські вболівальники, як ніхто інший, заслужили право побачити на своєму стадіоні матчі за участю футбольної еліти.

І ми їх обов’язково побачимо! Думаю, команда «Сталь», залишившись в першій лізі, продемонструє в наступних футбольних сезонах не менш якісну і видовищну гру і отримає всі можливості зайняти своє місце у вищому футбольному дивізіоні.

за матеріалами nedelya.net.ua

ТегиТеги:

Реклама