<
>

Реклама

Премєр-Ліга SHAKHTAR

Офіційно. Шахтар буде грати всі матчі єврокубків в Харкові

Spy-Football.com

12/1/2017 , 9:27

Шахтар відтепер проводитиме всі свої єврокубкові матчі в Харкові.

Шахтар змушений був переїхати з Донецька до Львова з початком військового конфлікту на Донбасі, і всі свої єврокубкові матчі протягом останніх двох з половиною років команда проводила саме на Арені Львів.

У той же час 9 січня стало відомо, що свій наступний домашній матч в Лізі Європи з Сельтою Гірники зіграють на стадіоні Металіст у Харкові.

На цьому в Шахтарі не зупинилися, і сьогодні генеральний директор клубу Сергій Палкін в інтерв’ю телеканалу Футбол 1 повідав, що “гірники” будуть грати в першій столиці не тільки цей матч, але і всі наступні єврокубкові поєдинки.

«Ми подали заявку в УЄФА на Харків. Ми не можемо одну зіграти в одному місті, а наступну – вже в іншому. По-перше, УЄФА не дозволить. Якщо вони дозволяють на цій стадії грати в Харкові, то ми вже будемо грати в Харкові. Євроігри будуть в Харкові, а по іншим ми будемо дивитися », – заявив функціонер.

Більш того, Палкін також повідав про плани Шахтаря в майбутньому проводити в Харкові також і матчі УПЛ.

«Упевнений, в Харкові менше десяти тисяч на наших матчах не буде, а для нашого чемпіонату вже навіть 8 тисяч глядачів – це дуже серйозний показник. Торік середній показник відвідуваності на наших матчах у Львові доходив до тисячі ».

Нагадаємо, Харкову лише недавно повернули право проводити міжнародні матчі, відібране у міста після початку військових дій на Донбасі.

Шахтар зіграє домашній матч 1/16 фіналу Ліги Європи з Сельтою 23 лютого, а вже новий сезон, з величезною часткою ймовірності, “гірники” почнуть в Лізі чемпіонів.

ТегиТеги: Шахтар

Реклама