<
>

Реклама

Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Офіційно: В УПЛ буде 16 команд

Spy-Football.com

12/6/2014 , 12:39

uplФК “Севастополь” залишається в Прем’єр-лізі. Вакатним залишається ще 1 місце “під сонцем”. Про це написав головний редактор програми “Профутбол” Володимир Звєров у своєму Twitter.

Сьогодні в Києві на зборах власників і керівників клубів Прем’єр-ліги було розглянуто питання формату наступного сезону.

Напередодні зустрічі було кілька варіантів. Офіційно Премєр-Ліга пропонувала 12 або 16 команд. Багато керівників висловлювалися за 14 команд.

У підсумку, в результаті голосування вирішено, що в наступному сезоні в Прем’єр-лізі буде грати 16 команд. За спортивним принципом покинули її “Арсенал” і “Таврія”. З першої ліги піднявся “Олімпік”.

ФК “Севастополь” погодився залишитися в чемпіонаті України.

Власник Дніпра Ігор Коломойський, який спочатку виступав за 12 команд в УПЛ, запропонував залишити Таврію в Прем’єр-лізі, щоб зберегти формат турніру – 16 команд.

А от генеральний директор “Карпат” Ігор Дедишин заявив, що команди, які відмовляються підвищуватися в класі, слід відправляти в лігу рангом нижче.

Отже, проблема з 16-ю командою залишається. “Олександрія” , що зайняла друге місце в першій лізі, відмовилась від підвищення у класі. Хто поповнить наш вищий дивізіон президент ПЛ Віталій Данилов обіцяв сказати 23 червня, після переговорів з командами Першої ліги

 

ТегиТеги: УПЛ

Реклама