<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

«Арсенал». Скоріше мертвий, ніж живий?

Spy-Football.com

12/9/2013 , 10:58

arsenal_shatskihСпортивний директор «Арсеналу» Владислав Ващук сьогодні вранці в Будинку Футболу зустрівся з президентом ФФУ Анатолієм Коньковим.

Судячи з усього, ця зустріч не принесла позитивних змін у долі київського клубу. Ващук зазначив, що чекати так довго, як дає зрозуміти федерація, нинішнє керівництво «канонірів» не готове.

«Ситуація складаєтя катастрофічна, але можливості Федерації футболу в контексті цього питання обмежені», – заявив з ​​приводу проблем «Арсеналу» віце-президент ФФУ Анатолій Попов в ефірі телеканалу Футбол.

А головний тренер « канонірів » Юрій Бакалов розповів як його команда виживає в непростій ситуації без грошей.

– Чесно кажучи , ніякої конкретики про подальшу долю «Арсеналу » нема, – з сумом в голосі промовив Бакалов . – Поки , на жаль , все в тумані. З нами ніхто на зв’язок не виходить , ніяких пояснень не дають. Ні від старого керівництва , ні від нового.

Як ситуацію, що склалася сприймають гравці?

Хлопці ставляться з розумінням. І я їм за це вдячний . Зрозуміло , що всі хочуть без перешкод займатися улюбленою справою , отримувати ті гроші , які прописані в контрактах.

Сподіваюся , у результаті так і буде. А поки нам нічого не залишається , як терпіти і працювати зчепити зуби. По тренувальній роботі у мене до гравців претензій немає.

За короткий термін доля « Арсеналу» вдруге знаходиться в підвішеному стані. Ви вже звикли до такого стану речей або все одно для вас це стресова ситуація?

( Посміхається ) . Не думаю , що до такого можна звикнути. Сподівався , що після епопеї , яку ми пережили взимку , вже все позаду , але , як виявилося , не все так просто . Я сам не можу ні зрозуміти , ні роз’яснити ситуацію , в яку потрапив «Арсенал».

Є зв’язок в невдачах команди на старті сезону з фінансовим забезпеченням життєдіяльності клубу?

Мені б не хотілося виправдовуватися , кажучи , що ситуація навколо клубу якимось чином вплинула на наше місце в турнірній таблиці. Але , напевно , без цього не обійшлося. Дрібниць у футболі не буває.

Ви розмовляли з Олександром Онищенко ? Яким він бачить розвиток ситуації?

Ні, не розмовляв. Ніяких пояснень нам ніхто не дає. Хоча , може , він і не повинен цього робити. Зараз , наскільки я розумію , все вирішується на найвищому рівні. Чи відбудеться передача документів на право володіння клубом чи ні , я не знаю. Чесно кажучи , я і нашого спортивного директора давно не бачив.

Немає відчуття , що команда зараз нікому не потрібна?

Знаєте , скільки б я не говорив на сіль цукор , вона від цього солодше не стане . Так само і в команді. Скільки б я не пояснював хлопцям , що вони професіонали і потрібно потерпіти , від цього легше не стане. Хотілося б , щоб нам пояснили , що відбувається і чого чекати надалі. Напевно , у підсвідомості у хлопців є думка , що команду просто кинули .

Заборгованості по зарплаті , наскільки я розумію , теж є?

Так. Це не секрет. Грошей не отримуємо вже три місяці.

Як у такій ситуації підтримувати мікроклімат всередині команди і будувати тренувальний процес?

Намагаємося знаходити потрібні слова. Десь до якихось ситуацій ставитися з гумором. Життя ж на цьому не закінчується.

Де зараз тренується «Арсенал » ?

Ми повернулися на нашу стару базу в Щасливому. На новій базі готувалися всього до кількох ігор на початку чемпіонату . Тут відчуваємо себе як вдома. Керівництво бази з розумінням ставиться до ситуації , в яку потрапив клуб . Слава Богу , світло і гаряча вода у нас є. А от харчування відсутнє – на це немає грошей. Теж можна сказати і про медикаменти і про багатьох інших речей , які необхідні для існування команди.

На товариську гру з « Ворсклою ” не поїхали через відсутність грошей?

Так. Паузу в чемпіонаті планували заповнити контрольним матчем з полтавчанами . 7- го вересня мали зіграти з «Ворсклою » на їх полі. У цьому матчі були зацікавлені і ми і суперник . Але замість цього зіграли на базі з аматорською командою . Ті , хто грав в останньому турі чемпіонату , отримали менше навантаження , хто не грав – більшу. Залучили також хлопців з молодіжного складу .

Взимку багато гравців « Арсеналу » пішли на правах вільних агентів. Зараз про це мова не йде ?

Ні. Таких розмов поки немає. Усі чекають і сподіваються , що ситуація нормалізується. Хоча наскільки у хлопців вистачить терпіння , я не знаю. Поки будемо тренуватися і готуватися до подальших матчів.

Найближчий матч із « Волинню » ви граєте вдома. А як на виїзди будете добиратися ?

( Посміхається ) . Давайте не будемо заглядати так далеко вперед. Потрібно ще домашню гру провести . Адже це теж витратний захід .

Яким вам бачиться подальший розвиток подій? Не боїтеся, що «Арсенал» повторить долю «Кривбасу » ?

Я поганий провидець . Сподівався , що та ситуація , яку ми пережили взимку , ніколи не повториться. Але , як бачите , помилився. Як буде далі ? Поживемо – побачимо . Намагаємося зберігати оптимізм і не думати про найгірше результаті.

sport-express.ua

ТегиТеги:

Реклама