<
>

Реклама

Премєр-Ліга
Дніпро
1:0
Металург З

Премєр-Ліга Премєр-Ліга

Дніпро перемагає Металург і стає лідером чемпіонату(Відео)

Spy-Football.com

13/4/2014 , 12:00

“Дніпро” скористався невдачами “Шахтаря” і “Динамо” і зробив вагому заяву на здобуття золотих нагород. Дніпряни наздогнали у тупніпній таблиці “гірників”, маючи гру в запасі.

Однак це були нелегкі три очки в матчі з “Металургом”.

Власне ж поле ледь не відібрало у Дніпра перемогу і надії на історичне чемпіонство. Майже весь матч у Дніпропетровську йшов дощ, часом переходив у зливу. Поле “Дніпро Арени” вкотре не витримало випробування стихією.

“Дніпро” з перших хвилини заволодів ініціативою й почав багато атакувати. Але щільний захист “Металурга” й останній рубіж у вигляді неприступного Старцева, ніяк не дозволяли господарям відкрити рахунок у поєдинку.

Однак гравці “Дніпра” одного разу досягли свого. Черговий відбитий Старцевим м’яч потрапив до Селезньова, а той добив його у порожні ворота.

Таким чином, лише підопічним Хуанде Рамоса із трійки лідерів учора вдалося здобути перемогу

“Дніпро” – “Металург З”- 1:0

Голи: Селезньов, 75 (1:0)

“Дніпро” : Бойко; Чеберячко ; Стрініч ; Федецький ( Матеус , 70); Дуглас Сілва ; Канкава ; Політило ( Ротань , 54); Джуліано ; Коноплянка ; Калинич (Зозуля , 59); Селезньов

“Металург З” : Старцев М. ; Каплієнко ; Нестеров ; Сахневич ; Юсов ; Гавриш ; Сержіо ( Матяж , 81); Рудика ; Йокич М. ; Прийомов ( Шевчук А. , 84); Лео ( Татаров , 68 )

Реклама