Премєр-Ліга 18 тур

VBET Ліга. Зоря відбираю очки у Динамо, Шахтар йде зимувати лідером

Spy-Football.com

13/12/2021 , 11:03

Практично усі матчі останнього у 2021 рокі туру УПЛ пройшли за не дуже сприятливих погодніх умов.

Вікбдивав тур поєдинок у Маріуполі де господарі зазнали розгромнної поразки від СК Дніпро-1. Черговий гол записав на свій рахунок Артем Довбик, який одноосібно очолює список бомбардирів ліги.

«Інгулець», перемігши «Десну» з рахунком 2:1, нарешті перервав клубну рекордну безвиграшну серію в УПЛ, яка з 10 вересня тривала 10 ігор

“Гірники” не без пробем здолали Олександрію. Підопічні Юрія Гури завдали єдиної поразки Шахтарю у цьому сезоні УПЛ. У звітному поєдинку вони були близькі до того щоб повторити успіх і навіть відзначились першими. Проте Шахтар дуже швидко рахунок зпівняв. А перемогу гостям приніс Жуніор Мораєс вже через хвилину після своєї появи на полі.

Поєдинки між Вересом та Рухом у Луцьуц, ФК Львів та Ворскла на арені Львів пройшли за густого туману. Мабуть це завадило командам продемострувати свої найкращі якості. Відтак, кожна з команд забила по голу і поєдинки завершилися у нічию.

Одеський Чорноморець нарешті здобув свою першу перемогу на рідному стадіоні (була “домашня” перемога на Рухом , але матч відбувся на Арені Львів).

А колос у драматичному поєдинку на останніх хвилинах зустрічі здобув вольову перемогу над Минаєм.

У центральному матчі туру Зоря на НСК Олімпійський відібрала очки у Динамо. Обидва колективи майже безупину атакували, моментів забити мали вдосталь як господарі поля, так і гості але у підсумку все завершилося нічиєю 1-1.

Таким чином Шахтар йде на переву в якості одноосібного “зимового чемпіона”. Кияни відстають на 2 чоки. На третьому місці, з відривом у 4 очки від Зорі, розташувався СК Дніпро-1.