<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Президент "Ворскли" напав на арбітра

Spy-Football.com

13/5/2013 , 9:04

91389-zherebevka-ligi-evropy-oleg-babaev-chto-hoteli-to-i-poluchiliЗустріч полтавської “Ворскли” і донецького “Металурга” завершилася не тільки поразкою полтавців, а й з’ясуванням відносин між президентом полтавчан Олегом Бабаєвим і арбітром зустрічі Анатолієм Жабченко. Про це у студії програми “ПРО футбол” повідомив її ведучий Ігор Циганик.

– Є очевидці післяматчевого інциденту, які бачили як Олег Мейданович в досить грубій формі намагався затягнути арбітра у роздягальню “Ворскли” для пояснення з гравцями його команди, – розповів журналіст.

Зазначимо, що є також інформація про те, що Бабаєв застосував грубу фізичну силу щодо арбітра. Якщо цей факт отримає підтвердження, то першій особі полтавської “Ворскли” загрожують серйозні санкції, аж до відлучення від футболу.

Нагадаємо, Олег Бабаєв піддав критиці роботу суддівської бригади.

Останній гол – це був вже апогей всього, коли збивають воротаря, забивають гол, а його зараховують. Вже й час вийшло – ну, добре, можна додати, якщо штрафний був і так далі.

Всі моменти, що стосуються сьогоднішньої гри, судили в бік донецького “Металурга”. Все судили в протилежну сторону по відношенню до “Ворскли”. “Ворсклу” всіляко він “вбивав”. Яка кількість карток … Обклали штрафними, обклали всякими ще моментами. Це просто якийсь кошмар. Розумієте, він просто не давав грати, – сказав Бабаєв у коментарі для каналу “Футбол”.

ТегиТеги:

Реклама