<
>

Реклама

Перша Ліга FC Nyva

Новим власником Тернопільської Ниви стала кіпрська фірма

Spy-Football.com

13/2/2015 , 14:12

nyvaНовим власником футбольного клубу «Нива» (Тернопіль) стала кіпріотська фірма. За нею стоять не тільки тернополяни, але представники львівського бізнесу.

Сайту ternopoliany.te.ua стали відомі певні подробиці нещодавно підписаної угоди купівлі-продажу найвідомішої команди нашого краю.

Нагадаємо, що на початку лютого цього року стало відомо, новим-старим власником «Ниви» став власник мережі торгових центрів у Тернополі Степан Рубай. Та як стало відомо пізніше, наш бізнесмен працює у співдружності з колегами зі Львова.

ФК «Нива» оформили на фірму з острова Кіпр. Попередній власник та президент «Ниви» Автандил Мдінарадзе зі своєю власністю розпрощався без особливої вигоди. Головними тезами угоди стали кілька пунктів: погашення заборгованості, довготривала фінансова стабільність, відсутність політичної складової та відсутність дотичності до теперішнього міського голови Сергія Надала.

Перший пункт угоди про погашення заборгованості не такий вже великий за футбольним мірками. Загальні борги сягають трохи більше ста тисяч доларів. У цю суму входять як невиплачені зарплати гравцям, внески за участь у чемпіонаті, плата за користування стадіоном та тренувальними об’єктами тощо. Під час переговорів вже колишній керівник «Ниви» Мдінарадзе домагався від нових інвесторів фінансування, тобто стабільного існування клубу щонайменше два роки.

Мдінарадзе відмовився від продовження переговорів одразу з кількома бажаючими придбати команду. Як з’ясувалося одразу три претенденти на купівлю  «Ниви» мали бажання лише використати бренд у своїх політичних цілях, а саме у передвиборчій кампанії до місцевих рад. Подальшого фінансування вони не гарантували. Тому Автандил Мамійович припинив переговори з цими так-званими інвесторами.

Щодо останнього пункту – відсутність у інвестора дотичності до Надала, то у пересічного вболівальника «Ниви» така постановка питання може викликати лише повну підтримку. Адже саме Надал – є головним ворогом славнозвісного клубу. Будучи почесним президентом ФК «Тернопіль», мер робив все, аби дискредитувати «Ниву».

Реклама