<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Контури нового обличчя "Карпат" стають чіткішими

Spy-Football.com

13/6/2013 , 21:30

2hPgbzCCMXMВчора, 12 червня, футболісти львівських «Карпат» повиходили з відпустки. Впродовж двох днів гравці двома групами проходять поглиблене медобстеження. Зібрання, на якому, найвірогідніше, представлять нового головного тренера команди, заплановане на завтра. Власне, тоді й проясниться питання стосовно майбутнього 19-х виставлених на трансфер виконавців. Очевидно, своє вагоме слово повинен сказати новий керманич команди. Самі футболісти від коментарів відмовляються. Більше того, тих, хто давав впродовж міжсезоння інтерв’ю без дозволу клубної прес-служби, начебто можуть оштрафувати.

За інформацією UA-Футболу, посаду головного тренера з дуже високою долею вірогідності обійме Олександр Севидов. Вів клуб переговори й з наставником «Чорноморця» Романом Григорчуком. Роман Йосипович ніби-то навіть хотів пристати на пропозицію, бо був не проти повернутися на рідну для себе Західну Україну, проте такий варіант розвитку подій відпав сам по собі, після того, як керівництво одеського клубу зажадало від тренера виплати відступних, розмір яких дорівнював ледь не сумі з шістьма нулями в доларовому еквіваленті.

Спортивним директором «Карпат» заміть Михайла Ґулордави, який залишив посаду після завершення сезону, найімовірніше, стане Андрій Русол, котрий останнім часом працював у рідному для себе «Дніпрі». Разом з тим, чутки про те, що Ігор Коломойський начебто викупив у Петра Димінського другу половину акцій клубу «Карпати» наразі чутками й залишаються.

Стосовно кадрового підсилення, то інформацію про перехід до Львова на орендних правах трьох футболістів, які належать «Дніпру», нам у клубі підтвердили. Щоправда, Бартуловіч, Федорчук і Бохашвілі мають прибути в розташування команди сьогодні ввечері й про підписання з ними угоди можна буде говорити лише після поглибленого медобстеження. Вірогідність появи у «Карпатах» екс-нападників «Кривбасу» Сергія Самодіна і Олексія Антонова теж дуже висока.

www.ua-football.com

ТегиТеги:

Реклама