<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

ФІФА наказала «Карпати» на 295 000 євро

Spy-Football.com

13/11/2013 , 12:37

kar_mthПалата з вирішення спорів ФІФА 11 листопада 2013 зобов’язала «Карпати» виплатити компенсацію за підготовку футболіста Даушвілі на користь ФК «Зестафоні ». Сума компенсації – 295 000 євро ( а грузинський клуб наполягав на 360 тисячах ) .

Суть питання в наступному. Півзахисник Даушвілі , відігравши в « Зестафоні » шість повних сезонів , в серпні 2011- го підписав попередній контракт з « Карпатами» , який набирав чинності з 1 січня 2012 року. Трансферна вартість одного з основних футболістів « Зестафоні» , який викликався в різні збірні Грузії , до того часу оцінювалася в межах 0,5-1 млн євро.

Львів’яни за п’ять місяців до закінчення контракту гравця з « Зестафоні » зіграли на випередження і уклали попередній контракт ( на чотири сезони ) , що не забороняється правилами ФІФА. Новина про це була розміщена на офіційному сайті « Карпат » (з фотографією футболіста з клубною футболкою і в компанії з генеральним директором Ігор Дедишин ) . Пізніше вона звідти зникла , але залишилася на інших сайтах , які скопіювали інформацію ( наприклад , http://terrikon.com/posts/93665 ) .

У січні 2012 року ФК «Зестафоні » звернувся до ФК «Карпати » з вимогою виплатити компенсацію за підготовку футболіста , який змінив клуб до свого 23 -річчя ( 360 тис. євро відповідно до регламентних норм ФІФА : по 60 тисяч за кожен з шести сезонів ) , але сторони не зуміли домовитися.

У лютому 2012- го у Федерацію футболу Грузії прийшов запит міжнародного трансферного сертифікату на Даушвілі від ФК «Львів» , в якому було зазначено , що футболіст 10 лютого уклав контракт з ФК «Львів » на термін до 31 грудня 2013 року. А вже 1 березня 2012- го Даушвілі був заявлений за «Карпати » на підставі трансферного контракту з ФК «Львів». Влітку «Львів» збанкрутував і пропав з футбольних радарів , компенсацію грузинам начебто вже і ні з кого вимагати.

Але у ФІФА розсудили інакше , зобов’язавши «Карпати» компенсувати витрати з підготовки футболіста ФК «Зестафоні ». При цьому Даушвілі по закінченні сезону-2012/2013 виявився у списку тих гравців , яких « Карпати » виставили на трансфер , і до цих пір не провів за львів’ян жодного матчу в поточному чемпіонаті ( 1 гра в першості молодіжних складів ) . За наявною інформацією , грузинський легіонер не згоден на зниження зарплати . Всього за два роки Даушвілі зіграв за основний склад « Карпат» 35 матчів у чемпіонаті і Кубку України .

Джерело: “Вести”

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама