<
>

Реклама

Премєр-Ліга OLEXANDRIA

Офіційно. Шаран покинув Олександрію

Spy-Football.com

13/5/2021 , 17:40

Закінчилася ціла епоха – Володимир Шаран більше не є головним тренером Олександрії, яку очолював з 2013 року.

За підсумками зустрічі тренера з президентом клубу Сергієм Кузьменком було прийнято рішення про припинення співпраці. Шаран покинув Олександрію за згодою сторін, інформує офіційний сайт клубу.

Підготовку до сезону Олександрія розпочне під керівництвом нового тренера, ім’я якого клуб оголосить пізніше. Сергій Кузьменко відзначив роль Володимира Богдановича у розвитку клубу та побажав успіхів у майбутньому.

Зауважимо, що Шаран очолював Олександрію двічі – з січня 2010-го до грудня 2011-го та з 2013 року до сьогодні. Саме він вивів команду в УПЛ, а пізніше під його керівництвом команда завоювала путівку в Лігу Європи. Сезон 2020/2021 команда завершила чемпіонат України на 9 місці турнірної таблиці УПЛ, а в Кубку України дійшла до півфіналу, де вилетіла від Зорі.

Уже колишній наставник Олександрії Володимир Шаран визнав, що йому потрібен відпочинок від роботи.

“За час нашої співпраці команда завоювала бронзові нагороди чемпіонату, виступала в Лізі Європи. Це були найкращі часи для нас усіх. Ми виступали дуже пристойно. У поєдинках з грандами, не просто не програвали, але й навіть могли перемагати.

Шаран офіційно покинув Олександрію

Це були часи великого успіху для нашого футбольного клубу. Але, звичайно, разом із перемогами бувають і спади, і поразки. Особисто для мене дуже прикро, що цей рік ми закінчили чемпіонат не на тому місці, на якому хотілося б. Але це футбол. Сподіваюся, що надалі футбольний клуб буде досягати хороших успіхів.

Зараз, дійсно, і для мене особисто, і для тренерського штабу потрібна перерва. Було дуже важко психологічно. Я дуже вдячний усім працівникам і особисто президенту за співпрацю. Я говорю “до побачення”, я не говорю “прощай”.

ТегиТеги: Олександрія УПЛ

Реклама