<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Луческу: я покидаю Донецьк і хочу повернутися в Інтер

Spy-Football.com

13/3/2013 , 11:47

461812Італійский футбольний портал tuttomercatoweb опублікував інтервю з румунским наставником донецького “Шахтаря”, в якому Містер розповів про свої плани на майбутнє.

Повернутися у минуле, але цього разу з більшим досвідом і бажанням утвердитися в Італії. Мірча Луческу в кінці сезону попрощається з Шахтарем інформує TuttomercatowebПрезидент Інтера Массімо Моратті, пильно стежив за роботою румунського тренера в Україні.

Луческу розмовляв з Моратті
“Я радий що вдалося поспілкуватися з Моратті . Але я хочу спочатку закінчити добре чемпіонат в Україні, який закінчується в травні. Я попрацював в Донецьку дев’ять років, ми зробили хорошу роботу, виховали молодих гравців і здобули міжнародний авторитет. На цей момент виглядає так, що в кінці сезону я залишаю Шахтар, але все може статися “.

Про повернення в Італію
“Не виключаю. Я хотів би повернутися, щоб знову попрацювати в Італії. За сотанні роки я набрався більше досвіду, вигравши декілька титулів і виховав не одного молодого гравця. Але тепер я думаю, настав час попрощатися з Донецьком, зі своєю командою і спробувати свої сили тут”.

Про гру Інтера
“Все нормально. Протягом багатьох років Інтера був найсильнішою командою в Італії , вигравав все що можна. В команді були гравці з досвідом. але настав час щось міняти змінити, щоб побудувати нову команду, з молодих і перспективних. Потрібно прийняти важливе рішення на майбутнє . Зрештою, зміна поколінь неминуча і відбувається у всіх командах ».

Про відносини з Моратті
“Він розуміє які були труднощі, коли я був в Інтері. Тоді було багато гравців в яких закінчувався контракт в кінці сезону, були певні проблеми зокрема і арбітраж.. . Мені не пощастило.”

Про ПСЖ
“Це велика команда з великими гравцями, які здатні здобувати титули. Я міг очолити ПСЖ в 1984 році, але не склалося … через комуністичний режим в Румунії. Але тепер, на щастя, є єдина Європа”.

tuttomercatoweb

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама