<
>

Реклама

Премєр-Ліга УПЛ

Севастополя в УПЛ не буде. Але буде Десна?

Spy-Football.com

13/6/2014 , 10:49

sevПісля вчорашнього зібрання власників клубів УПЛ у Києві низка українських та російськи ЗМІ почали поширювати інформацію про те, буцімто ФК Севастополь продовжить виступи в УПЛ наступного сезону.

Однак голова координаційної ради кримських футбольних клубів Олександр Красильников спростував усі чутки про начебто відродження команди.

Існує, щоправда, варіант із повним ребрендингом футбольного клуба. Насамперед, власник Севастополя Вадим Новинський має юридичне право змінити назву колективу і надати йому інше місце для розташування, приміром – Херсон, Миколаїв чи Кривий Ріг.

Це означає, що у Прем’єр-лізі більше не буде ані самої команди, що виступала у сезоні 2013-2014 років, ані емблеми ФК Севастополь.

Одразу після засідання УПЛ, Красильников, склав з себе повноваження президента клубу:

У зв’язку зі сформованою ситуацією, я, як севастополець, як обраний вами Народний президент севастопольських уболівальників, вважаю неприпустимим участь команди з російського міста-героя в чемпіонаті України. Також, у разі прийняття рішення про передислокацію клубу в інше місто України, вважаю неможливим використання цим клубом імені “Севастополь” і його символіки, пов’язаної з нашим містом.

У зв’язку з цим я знімаю з себе повноваження президента ФК “Севастополь”, який був заснований мною в 2002 році і весь цей час гідно представляв наше місто на футбольних аренах.

А тим часом виконавчий директор “Десни” Ігор Ушарук повідомив, що у разі надходження пропозиції чернігівській команді стартувати з наступного сезону в Прем’єр-лізі, то клуб погодиться.

 

Реклама