<
>

Реклама

Премєр-Ліга Shakhtar

Шахтар порушує регламент

Spy-Football.com

13/8/2015 , 13:51

lvivСергій Палкін нещодавно заявив, що «ігри чемпіонату України« Шахтар »в майбутньому проведе і в Одесі, і в Харкові, і інших містах країни». Разом з тим, переїзд зі Львова на матчі Ліги чемпіонів гендиректор заперечував. «Стадіон« Чорноморець »не заявлений нашим клубом в якості місця проведення єврокубкових матчів».

Тобто, з регламентом УЄФА «гірники» рахуються. А як же бути з «Регламентом української Прем’єр-ліги сезону-2015/2016»? Уважно читаємо статтю 10, пункт 2 Документа:

«Матчі проводяться на стадіонах, заявлених клубом при атестації на відповідний змагальний сезон. Стадіон повинен відповідати вимогам чинного Регламенту і бути внесеним до Реєстру ФФУ (Додаток 17). У разі виникнення форс-мажорних обставин, пов’язаних з погодними умовами або іншими об’єктивними причинами, можливе проведення матчів на інших стадіонах (полях) за рішенням Дирекції з повідомленням Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ ».

У список заявлених «Шахтарем» на сезон-2015/2016 арен входять лише «Арена Львів» і УТК імені Віктора Баннікова в Києві. До слова, аналогічної була ситуація і в минулому сезоні. Виходить, проти «Карпат» на київській «Оболоні» в матчі заключного туру «гірники» теж грали з порушенням регламенту змагань. Це, звичайно, якщо дирекція УПЛ не вирішила, що нелюбов львів’ян до «оранжево-чорних» в окремих матчах не є тим самим «форс-мажорною обставиною, поганими погодними умовами чи іншої об’єктивною причиною».

Позиції «за» і «проти» такого кроку «гірників» встигли висловити багато, добре свою думку аргументувавши. Проте розмови розмовами, але існує така річ, як регламент.

Реклама