<
>

Реклама

Друга Ліга Prykarpattya

ФК Прикарпаття повертається!

Spy-Football.com

14/11/2016 , 11:04

prykarpattyaІвано-франківський “Тепловик” подав до ПФЛ документи на атестацію для участі в розіграші чемпіонату другої ліги сезону-2017/18. Якщо процес пройде успішно, то в наступному сезоні команда з Івано-Франківська називатиметься “Прикарпаття”.

Окрім того, “Тепловик” попросив Професійну лігу дозволити в другому колі поточного сезону змінити назву на “Тепловик-Прикарпаття”. Рішення з цього питання в Івано-Франківську ще чекають.

Також “Тепловик” разом із назвою змінить і логотип, у який вже включено нове ім’я структури.

Про тимчасовість назви “Тепловик” та можливість його перейменування лише з наступного сезону було відомо давно, проте низка ЗМІ звичайний процедурний процес видала як доконаний факт: “Франківський ФК “Тепловик” перейменували на “Прикарпаття”, “Тепловик” перейменували. Нова назва – ФК “Прикарпаття”…

А приводом для такого безапеляційного ствердження послужило повідомлення в соцмережі міського голови Руслана Марцінківа: “Гарна новина для футбольних вболівальників! Прийняли рішення відновити історичну назву місцевого футбольного клубу. Відтепер ФК “Тепловик” перейменовано на ФК “Прикарпаття”. А найактивніші фанати створили новий логотип для команди”, – пише мер і додає фото.

Звичайно, шанувальникам клубу не терпиться, аби “Тепловик” нарешті перейменували на обіцяне “Прикарпаття”, але, як не прикро, перескочити через усілякі чиновницькі перепони навряд чи вдасться. Мусимо терпляче місяцями чекати.

ТегиТеги: Прикарпаття Фото

Реклама