<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC VORSKLA

Вболівальники Ворскли виступили за відставку Сачка

Spy-Football.com

14/3/2017 , 11:11

Вболівальники Ворскли опублікували відкритий лист з вимогою відставки головного тренера команди Василя Сачка.

Про це повідомляє vorskla.poltava.ua.

У листі вболівальники розкритикували тренера, з яким команда останнім часом показує погані результати і не може вийти у єврокубки.

Відкритий лист головному тренеру ФК Ворскла Сачко Василю Вікторовичу від уболівальників команди “Ворскла”.

Шановний Василь Вікторович!
Не маючи можливості сказати Вам ці слова особисто, змушені звернутися письмово, використовуючи доступні засоби масової інформації. Майже 4 роки тому Ви очолили команду “Ворскла”. Більшість уболівальників вітали Ваше призначення, оскільки Ви є зірковим гравцем клубу, і ми добре пам’ятаємо Ваш особистий внесок у завоювання Кубка України 2009 року.

На жаль, не завжди хороший гравець стає хорошим тренером. Ми терпляче чекали від Вас позитивних результатів, боротьби за призові місця, свято єврокубків … Ми змогли стерпіти два “ляпаси” у вигляді поразок в Лізі Європи від команд нижче класом. Ми вірили, що в майбутньому сезоні команда повернеться в другій за престижністю європейський турнір і винагородить нас за таке довге терпіння.

І ось результат наших надій і очікувань – “Ворскла” гратиме у другій шістці з командами, які ведуть боротьбу за право залишитися в Прем’єр-Лізі. Останньою краплею стала поразка від Олімпіка – маючи ігрову перевагу і доробок у 2 голи, за 7 хвилин команда пропускає 3 м’ячі і з ганьбою вибуває з боротьби за першу шістку.

Ми вважаємо, що Ви зобов’язані визнати свою профнепридатність і покинути пост головного тренера. Справжні вболівальники приймають будь-яку поразку своєї команди і залишаються з нею в складній ситуації. Ми готові залишитися з командою, але без Вас. Полтава і полтавські вболівальники заслуговують більшого, ніж вони мають зараз. Впевнені, що Ви наберетеся мужності і зумієте прийняти це непросте рішення.

З повагою, вболівальники команди “Ворскла”.

ТегиТеги: Ворскла Ультрас

Реклама