<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC MINAJ

Офіційно. Минай замінить Олімпік в УПЛ

Spy-Football.com

14/7/2021 , 14:24

У новому сезоні «Минай» виступатиме в змаганнях УПЛ

Виконавчий комітет УАФ погодив пропозицію УПЛ (рішення загальних зборів від 12.07.2021) щодо включення ФК «Минай» (Ужгород) до складу учасників УПЛ на сезон 2021/22.

Після того, як відбулася офіційна процедура виходу “Олімпіка” зі складу учасників УПЛ, інші клуби елітного дивізіону дали добро на повернення в чемпіонат закарпатського “Миная”, який в минулому сезоні посів останнє місце в турнірній таблиці і понизився в класі.

Але не все так райдужно для закарпатців. Минай може отримати заборону на реєстрацію і заявку нових футболістів протягом трьох трансферних вікон, інформує Sportarena.

Причиною є спір щодо компенсації за платіж солідарності 21-річного захисника Міслава Матіча між Минаєм та першим клубом хорвата – Юнак Сіндж. Палата спорів ФІФА заборонила закарпатському клубу трансферну діяльність аж до повного виконання клубом своїх зобов’язань.

До слова, Матіч відіграв 25 матчів у складі Миная в минулому сезоні, але не відзначався результативними діями та не допоміг врятуватись від вильоту з УПЛ. Цікаво, що закарпатський клуб, скоріш за все, замінить Олімпік у новому сезоні УПЛ.

ТегиТеги: Минай УПЛ

Реклама