<
>

Реклама

Премєр-Ліга Arsenal kyiv

Офіційно: Київський «Арсенал» виключений з Прем'єр-ліги

Spy-Football.com

14/2/2014 , 9:39

arsenalФутбольний клуб «Арсенал» (Київ), керівництво якого ще восени заявило про бажання зняти його з усіх змагань, офіційно виключений з поточного турніру (основного, U-21 та U-19).

Таким чином в чемпіонаті Прем’єр-ліги України сезону 2013-2014 офіційно залишилося 15 команд.

«Виключити футбольний клуб «Арсенал» Київ (головну команду, команду U-21 та команду U-19) з усіх змагань Прем’єр-ліги сезону 2013/2014 рр. (у відповідності до пункту 25 статті 9 Регламенту змагань ПЛ, пункту 3 Додатку №2 Дисциплінарних правил ФФУ)», – йдеться у документі, скан якого можна почитати на сайті СК «Таврія».

“Арсенал” U-19 перший літньо-осінній етап першості країни завершити встиг, тому юнацької команди киян анулюються тільки результати другої, осінньо-весняній стадії.

Турнірні таблиці в усіх змаганнях, де брав участь “Арсенал”, будуть відкориговані відповідно з рішенням.

Як повідомлялося, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ ще 21 листопада 2013 року прийняв рішення виключити київських канонірів з поточних змагань Прем’єр-ліги.

Нагадаємо, починаючи з 14-го туру чемпіонату серед команд Прем’єр-ліги, київський «Арсенал» не приймав участі у змаганнях. Генеральний директор клубу Віктор Головко заявляв, що клуб з-за фінансових труднощів може припинити своє існування взагалі. Але у грудні у «Арсеналі» заявили, що знайшовся іноземний інвестор.

ТегиТеги: Арсенал Київ УПЛ

Реклама