<
>

Реклама

Україна SC Tavriya

Відкрийтий лист фанатів сімферопольської Таврії

Spy-Football.com

14/7/2014 , 13:59

tavriaУболівальники кримського клубу написали відкритий лист на своїй сторінці в соціальній мережі

Кому:

Порошенко П.А. – Президенту України
Булатову Д.С. – міністру Молоді та Спорту
Конькову А.Д.- президенту ФФУ
Данілову В.Б – Президенту УПЛ
Суркісу Г.М. – Віце-Президенту УЕФА
Попович Н.К. – представнику Президента України в АР Крим
Кличку В. В. – Київському міському Голові
Ляшко О.В. – Народному Депутату України

Фірташу Д.В.
Борисову Ю.С.
Куніцину С.В.
Сенченко А.В.
Леонову Е.В.
Денисовій Л.Л.
Рабіновичу В.З.
Оніщенко А.Р.
Селюку Д.Д.
Новинскому В.В
Джемілеву М.А.
Чубарову Р.А.
Коломойскому И.В.
Ахметову Р.Л.

ВО «Свобода»
Партія «УДАР»
Партія «Батьківщина»
Радикальна партія Украіни
ВМГО «Сокіл»
«Земляцтво Кримських татар в м. Києві»
«Кримська Діаспора»
ГО «Крим СОС»
Group DF
SCM

Після окупації Криму провідний футбольний клуб півострова знаходиться на межі зникнення. СК Таврія (Сімферополь) – перший чемпіон України, володар Кубку України 2010, учасник змагань Вищої ліги СРСР, незмінний учасник Прем’єр-ліги України. Керівництво і власники клубу фактично самоусунулись від виконання своїх обов’язків, гравці не отримують оплату і інформацію щодо майбутнього клубу, інфраструктура не функціонує. За результатами змагань Прем’єр Ліги 2014 наша команда вперше за свою історію посіла передостаннє місце і вилетіла в нижчий дивізіон. Втім через фінансові труднощі і, насамперед , через окупацію півострова російськими військами, виступ СК Таврія в Першій Лізі ЧУ під загрозою.
Станом на сьогодні нормально функціонувати на окупованій території клуб не має змоги, не забезпечена безпека гравців і вболівальників, авіасполучення з півостровом немає, наземне транспортне сполучення вкрай ускладнене, неможливі фінансові операції. Багато кримчан були змушені покинути півострів. Серед них і багато сімферопольців – вболівальників СК Таврія. Активні прихильники Таврії (ультрас) завжди були патріотами України і неодноразово це доводили на трибунах і поза ними. Саме ультрас Таврії висловлювали активну проукраїнську позицію під час Євромайдану, були учасниками Революції гідності в Києві, і захисниками українських мітингів на півострові. Дехто з ультрас Таврії зазнали насильства і дискримінації з боку окупантів. Багато хто з активних вболівальників були змушені залишити півострів. Сьогодні частина фанатів СК “Таврія” захищає незалежність і цілісність держави зі зброєю в руках у складі Добровольчих батальйонів.

Ми звертаємо увагу суспільства на важливості збереження історичного і самобутнього українського футбольного клубу “Таврія” Сімферополь. Наш клуб – один із символів Незалежної України, її Перший Чемпіон. Досягнення і звершення «Таврії» – частина українського футболу Криму. Вразі зникнення СК «Таврія» існує великий ризик того, що окупаційна влада створить «клон» і «присвоїть» історію і досягнення Таврії. Ми маємо інформацію, що менеджмент СК Таврія в змові з окупаційною владою чекають саме на припинення існування СК Таврія і мають плани щодо реєстрації нового СК Таврія згідно з законодавством РФ (Ветераны «Таврии» зарегистрировали новый клуб — ООО ФК «Таврия» http://www.tavriya.com.ua/?id=4808).

Наразі ми бачимо оптимальним для клубу – тимчасове (до виведення окупаційних військ) базування СК Таврія на території материкової України. Через велику кількість кримських переселенців в столиці, мабуть, найкращим буде базування клубу саме в Києві. Усвідомлюючи фінансові складнощі потенційних інвесторів, вболівальники Таврії із розумінням поставляться до виступів клубу в Першій і навіть і Другій Лізі ЧУ. Першочерговим завданням є саме ЗБЕРЕЖЕННЯ КЛУБУ! Звичайно, ми готові розглянути всі варіанти, які будуть в інтересах команди.

Закликаємо всіх кримчан, людей, які свого часу мали відношення до СК Таврія, потенційних інвесторів, футбольних функціонерів, чиновників, меценатів, любителів футболу докласти МАКСИМУМ зусиль для збереження Футбольного Клубу «Таврія». Ми віримо, що окупація Криму – явище тимчасове. Наша місія – збереження історичного, культурного і спортивного надбання для звільненого українського Криму. Ми, активні вболівальники Таврії, долучатись до обговорення майбутнього клубу і по мірі сил сприяти його відродженню.

ПС. Мрія та сама – святкування Чемпіонства України на стадіоні «Локомотив» в українському місті Сімферополь.

ГО «КЛУБ УБОЛІВАЛЬНИКІВ ТАВРІЯ»
+38 067 850 76 59
fanclub.tavriya@gmail.com
https://www.facebook.com/ultrastavriya1958

ТегиТеги: Таврія Ультрас

Реклама