<
>

Реклама

Україна Ультрас

«Чорноморець» запропонував створити Об′єднання вболівальників України

Spy-Football.com

15/2/2014 , 15:11

cho_fanОдеський «Чорноморець» на своєму офіційному сайті опублікував звернення, в якому підтримав перемир’я футбольних ультрас і запропонував створити Об’єднання вболівальників України.

«ФК «Чорноморець» повністю підтримує заяву футбольних фанатів про перемир’я, поширене вчора в різних ЗМІ.

При цьому, одеський клуб звертається до Прем’єр-Ліги України: на тлі заяв про консолідацію різних вболівальницьких груп – підтримати фанатські рухи і створити з представників уболівальників різних клубів Об’єднання вболівальників України. Впевнені, що таке об’єднання допомогло б швидше знайти спільну мову між самими фанатами, а також у їхніх відношеннях з представниками клубів, Прем’єр-Ліги та органів правопорядку.

Ми закликаємо всіх українських уболівальників «Від Луганська до Карпат» з’ясовувати стосунки між собою не в протистояннях в чашах стадіонів, в містах або за їх межами, а на футбольних полях під час товариських турнірів. Більш того, у випадку якщо ідея створення Об’єднання вболівальників і проведення спортивних змагань отримає підтримку у футбольних інстанціях України і в середовищі вболівальників, ФК «Чорноморець» та Одеса готові прийняти перший такий турнір на березі Чорного моря», – йдеться в повідомленні.

Джерело: chernomorets.odessa.ua

Реклама