<
>

Реклама

Премєр-Ліга olimpik donetsk

Олімпік оголосив бойкот програмі Профутбол

Spy-Football.com

15/4/2015 , 12:30

olimpДонецький Олімпік оголосив бойкот програмі Профутбол.

Про це заявив президент донецького клубу Володимир Гельзін, якому не сподобалися слова ведучого Ігоря Циганика щодо можливої здачі матчу з донецьким Металургом деякими гравцями Олімпіка.

Нагадаємо, що в тій грі Олімпік програв з рахунком 1:3.

“Не зміг подивитися останній випуск програми “Профутбол” на каналі 2+2. Друзі подзвонили вже в понеділок і порадили подивитися повтор програми. Що сказати? Я в гніві.

Як може ведучий програми звинувачувати нашого гравця Ігоря Тищенко, і команду загалом, в якихось махінаціях проти донецького Металурга? Не знаючи наших внутрішніх проблем, які можна перераховувати довго за бажання (тренувальних полів немає, стадіону домашнього немає, відсутність своїх уболівальників, мінімальне фінансування), і при цьому ми досить непогано для новачка Прем’єр-ліги граємо в чемпіонаті, вийшли в 1/2 розіграші Кубку України.

Так, є проблеми і в ігровому плані, і фізичний стан не в належному порядку… Але це не привід підозрювати Ігоря Тищенко і Ко. Я, як президент клубу, вірю кожному, хто працює у нас в клубі, у свою команду і кожному гравцеві в цілому.

І бажаю в кожній грі тільки перемог нашій команді. І в тяжких умовах працює для позитивного результату кожен футболіст клубу Олімпік.

Інша справа, може, не все виходить, але це нікому не надає права звинувачувати гравців або тренерський штаб нашої команди. Може, комусь хочеться спробувати нас дискредитувати перед важливими іграми? Не потрібно озвучувати свої припущення в прямому ефірі програми “Профутбол” перед багатомільйонною аудиторією, яка ще поки має рейтинг. А на адресу Ігоря Тищенка раджу також з екрану вибачитися. А поки ми оголошуємо бойкот програмі “Профутбол”, – цитує Гельзіна офіційний сайт Олімпіака.

Реклама