<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Костов: "На жаль, Лукас не відданий нашому клубу і нашій команді"

Spy-Football.com

15/2/2013 , 17:45

KostovІспанський форвард «зелено-білих» не полетів на треті збори в Туреччину. Про причини, що призвели до цього, офіційному сайту розповів головний тренер команди Ніколай Костов.

– На жаль, Лукас не відданий нашому клубу і нашій команді. Коли я прийшов в «Карпати», Лукас був, даруйте, ніяким. Я говорю про це прямо. Тренерський штаб витратив багато енергії для того, щоб збагатити його тактичні навики, щоб переробити його у командного гравця. Він грав на себе, але командним гравцем він не був. Нам це вдалося. Він виправився, як і команда, яка почала добре грати. Так, Лукас забив вісім голів. Він їх забив, бо завершував зусилля усієї команди, бо він був найближче до воріт, або у найзручнішій позиції. Однак, коли команда відпочивала під час відпустки, Лукас через своїх агентів почав шукати інші варіанти продовження кар’єри. І він абсолютно не звертав уваги на ті умови, що їх ми йому пропонували.

– Юрген Клопп колись сказав, вибачте за пряму цитату: «Я ніколи не візьму в команду гівнюка, навіть якщо він буде геніально буцати м’яча». Для вас, як тренера, що важливіше – майстерність, клас гравця, чи його людські якості і вміння гідно поводитися у колективі?
– Я не вважаю, що Лукас – гівнюк. Однак своєю поведінкою він ображає мене особисто і всю команду. Якщо хтось хоче піти в кращий чи сильніший клуб, отже ми робимо висновок, що наша команда погана для його розвитку. Треба розуміти, що Лукас – непростий чоловік. Так, він непоганий гравець, але я не хочу, щоб команда від нього була залежною. Я не хочу судити його. Однак така поведінка є неприємною для всієї команди.

– Під час осінньої частини сезону у вас були проблеми із Лукасом?
– Звісно, були. Лукас – специфічна людина. І він неодноразово поводив себе непрофесійно.

– Що необхідно зробити Лукасу, аби змусити вас змінити ставлення до себе? Чи це питання для вас вже остаточно закрите?
– Керівники клубу роблять все, щоб Лукас залишився в команді. Щодня. Однак кожен день віддаляє Лукаса від мене. Якщо він повернеться, я не знаю, яким буде моє ставлення до нього. Він не той, від кого залежить наша гра – він завершує зусилля всієї команди. Якщо він виправиться, вибачиться перед всією командою, тоді я… (пауза) подумаю. Але не знаю чи зможу пробачити його за те, що вже відбулось.

– «Карпати» внаслідок цієі неприємноі ситуаціі втрачають свого найкращого бомбардира. Наскільки негативно вплине відсутність Лукаса на ваші тренерські плани у побудові командної гри?
– «Карпати», як і кожна команда в світі, може обійтися без Лукаса чи без Костова. Без будь-якого гравця, і без будь-якого тренера. Гравець має жертвувати собою заради команди, а не думати, що сидить над нею. Так само і тренер. Чесно зізнаюся, що мені дуже неприємно це говорити, я злий. Але в цій ситуації треба бути відвертим і щиро говорити те, що думаю.

– Ви розраховуєте на придбання нового футболіста на позицію правого вінгера, чи бачите ресурс гідної заміни серед гравців, що уже є в команді?
– Ми обмірковуємо цю ситуацію. У нас є багато талантів в школі. Навіть зараз, за два дні, приємне враження справляє Тарас Завійський, якого ми взяли з юніорської команди. Будемо шукати гравця, який замінить Лукаса. Звісно, на правому фланзі атаки гратиме інша людина. І наші фанати будуть йому аплодувати, тому що він гратиме душевно і віддаватиме усі сили команді.

P.S. У понеділок, 18-го лютого, відбудеться прес-конференція за участю генерального директора ФК «Карпати» Ігоря Дедишина та віце-президента ФК «Карпати» Віктора Вацка, де пролунають відповіді на усі питання, що стосуються активностей львівського клубу на трансферному ринку, а також щодо подробиць перемовин з Пересом Мартінесом Лукасом та його агентом

Джерело: http://www.fckarpaty.lviv.ua/

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама