<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Карпати" вимагають від ФІФА покарати Штіліча і "Газіантепспор"

Spy-Football.com

17/9/2013 , 9:04

karpaty_koloЛьвівські “Карпати” розпочали “бойові” дії проти турецького “Газіантепспора”. Український клуб звернувся до Палати вирішення суперечок ФІФА. “Карпати” вимагають за свого футболіста Семіра Штіліча, який днями з’явився саме в “Газіантепспорі” 5 мільйонів євро і суворого покарання для “Орлів”.

Заява “Карпат”

“19.08.2013 р. на офіційному сайті ФК Газіянтерспор з’явилася інформація про те, що боснійський півзахисник Карпат Семір Штіліч здійснив трансфер в цей клуб. Цього ж дня ФК Карпати був повідомлений про розірвання контракту футболіста з львівським клубом в односторонньому порядку.

ФК Карпати констатує, що Семир Штіліч розірвав контракт, дія якого розрахована до 30.06.2016 р., безпідставно і трактує дії футболіста як грубе порушення вимог статутних і регламентних документів сфери футбольного регулювання, умов укладеного контракту.

Відзначимо також, що ФК Карпати в листі турецького клубу від 23.08.2013 року повідомляв, що не виключає можливості врегулювати питання переходу футболіста цивілізованим способом (шляхом укладення трансферного контракту), однак ФК Газіянтепспор цим правом не скористався.

Таким чином, з метою захисту своїх економічних інтересів, а також застосування до футболіста і клубу Газіянтепспор (за підбурювання до розірвання контракту) фінансових та спортивних санкцій, ФК Карпат ініціював розгляд питання в Палаті по вирішенню суперечок ФІФА і, зокрема, вимагатиме:

1. Визнати, що контракт від 23.07.2012 р. розірваний Семіром Штілічем з 19.08.2013 р. в односторонньому порядку без обгрунтованої причини протягом захищеного періоду.

2. Зобов’язати футболіста солідарно з його новим клубом (ФК Газіянтепспор, Туреччина) оплатити ФК Карпати компенсацію за розірвання контракту від 23.07.2012 р. в сумі 5000000 (п’ять мільйонів) EUR.

3. Забезпечити застосування до футболіста і в ФК Газіянтепспор (Туреччина) спортивних санкцій передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 17 FIFA RSTP відповідно (обмеження виступів Футболіста в офіційних матчах; заборона ФК Газіянтепспор реєструвати нових гравців протягом двох реєстраційних періодів)”.

www.newsru.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама