<
>

Реклама

Премєр-Ліга Chornomorets

Гельзін хоче викупити Чорноморець і перевезти Олімпік в Одесу

Spy-Football.com

17/6/2020 , 15:06

ua.tribuna.com

Фото: ua.tribuna.com

Президент Оліміпка Владислав Гельзін поділився революційними планами розвитку клубу.

Функціонер підтвердив свої наміри об’єднати донеччан з Чорноморцем та переїхати в Одесу.

“Так, ми маємо бажання відродити футбол рівня Прем’єр-ліги в Одесі. Назвемо це відродженням футболу в Одесі. З великим задоволенням увійшли б в цей проект. Це купівля Чорноморця, щоб зайти з брендом, який би влаштував одеських вболівальників. Тобто це буде Чорноморець, якщо домовимося з власником, або якась інша назва, яка влаштувала б вболівальників. Це той варіант розвитку, який ми б запропонували одеському футболу.

Є речі, які вже проговорено, а є речі в очікуванні завершення. Є тонкощі угоди, поки не можу говорити все. Але незабаром це має все вирішитися. Або так, або ні. Є мій партнер, міцний бізнесмен, який також любить футбол і готовий розвивати спорт. Сьогодні не готовий сказати його ім’я. Це буде неправильно, поки це не сталося.

Поки що не ведемо переговори з президентом Чорноморця Клімовим, тому що у нас ще немає стадіону. Буде стадіон – перейдемо до іншої стадії переговорів. Тому що ті люди, які сьогодні купили стадіон, не мають ніякого відношення ні до спорту, ні до футболу. Ми готові перекупити у них стадіон і розвивати футбол, відродити його в Одесі. Ми готові змінити бренд Олімпік і виступати під іншим ім’ям, якщо вийде. Спробуємо, щоб юристи нашої федерації допомогли це об’єднати. Хочу підкреслити, що УАФ, одеська федерація футболу нас підтримують в цьому проекті”, – сказав Гельзін в коментарі Tribuna.

Відзначимо, що на даний момент “Олімпік” проводить свої матчі в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського. Команда йде на 9 місці в FAVBET Лізі, випереджаючи Карпати на дев’ять балів. А одесити закріпилися в середині турнірної таблиці Першої ліги. «Моряки» йдуть десятими, відстаючи від топ-трійки, яка вийде в УПЛ, на 15 очок.

Реклама