<
>

Реклама

Премєр-Ліга УПЛ

Зоря вимагає, щоб новий чемпіонат обо'язково проходив із плей-офф

Spy-Football.com

17/11/2015 , 10:43

uplСпочатку питання формату майбутнього чемпіонату УПЛ мало бути підняте серед клубів Прем’єр-ліги, а потім вже винесене на затвердження ФФУ.

Так вважає генеральний директор ФК Зоря Сергій Рафаїлов, якого цитує офіційний сайт луганського клубу.

“Більшість представників клубів говорили про те, що потрібно зберегти 14 команд, а в ідеалі – повернути 16. Але давайте почекаємо наступний рік. Зрозуміло, що це більш звичний для всіх нас формат. Якщо ж буде 14 команд, то на цей варіант висувалися 12 різних варіантів проведення чемпіонату”, – сказав він.

“Зараз ми вже бачимо, що необхідно у нашому чемпіонаті проводити плей-офф. Є перші чотири команди, які повинні розіграти місця у Лізі Чемпіонів. Друга група, у якій, на мій погляд, повинні бути шість клубів, повинна розіграти ще одну путівку у Лігу Європи”, – додав директор луганців.

На запитання, що робити з іншими чотирма клубами, Рафаїлов відповів, що питання про підвищення глядацького інтересу до цих матчів не виникає.

“Та й про спортивний інтерес говорити складно. До того ж, протягом двох років Прем’єр-лігу покинув тільки Іллічівець. Питання по третій групі дуже серйозне. Потрібно все це обговорювати та повертатися до даної теми у новому році”, – підсумував він.

ТегиТеги: Зоря УПЛ

Реклама