<
>

Реклама

Spy News
Іллічівець
1:3
Шахтар

Премєр-Ліга Spy News

"Вистава" в Маріуполі:11-метровий дубль Срни

Spy-Football.com

19/10/2013 , 19:03

Донецький “Шахтар” таки зумів здобути три очки на дуже важкому полі стадіону в Маріуполі.

На перших хвилинах гри ініціативою володіли господарі, а гості ніяк не могли пристосуватися до важкого поля. Проте перший гольовий момент створили саме “гірники”: на 16-й хвилині Алекс Тейшейра вийшов сам на сам з Худжамовим, але пробив у стійку. Подібний фокус через 12 хвилин видав Адріано – бразилець у своєму стилі не реалізував чистий вихід віч-на-віч. На 38-й хвилині Тарас Степаненко, намагаючись заблокувати удар Довгого, зрізав м’яч у власні ворота.

В перерві Луческу міняє Фернанду на Даріо Срну і “Шахтар” закриває суперника у його штрафному майданчику. Саме хорват став головним героєм зустрічі. І справа навіть не в тому, що він реалізував два пенальті (на 66-й і 73-й хвилинах), а в тому, що він будував усі найнебезпечніші атаки своєї команди. Варто відзначити, що в обох епізодах з пенальті головний арбітр Юрій Вакс діяв дуже впевнено і приймав правильні рішення: Фомін справді збивав Ілсінью, а Кулач – Тейшейру. Крапку в матчі поставив Луїс Адріано. Бразилець отримав м’яч від Феррейри і обвідним ударом вразив ворота Худжамова.

“Іллічівець” – “Шахтар” – 1:3

Голи: Степаненко (38, у власні ворота), Срна (66, з пенальті, 73, з пенальті), Адріано (85)

“Іллічівець”: Худжамов, Довгий, Майкон, Шевчук, Фомін, Федотов (Чурко, 76), Іщенко, Ємельянов (Яворський, 82), Ордець, Путівцев, Бутко (Кулач, 46).

“Шахтар”: П’ятов, Ілсінью, Ракицький, Кривцов (Воловик, 59), Ісмаїлі, Степаненко, Фернанду (Срна, 46), Тайсон (Феррейра, 56), Алекс Тейшейра, Дуглас Коста, Луїс Адріано.

Попередження: Іщенко, Ордець.

football24.ua

ТегиТеги:

Реклама