<
>

Реклама

Друга Ліга Division 2

Кривбас у наступному сезоні заявиться у Другу лігу

Spy-Football.com

19/11/2015 , 19:24

Друга ліга з нового сезону може отримати серйозне поповнення.

Поки що мова йде про 14 колективів, які заявили про своє бажання пройти атестацію на право участі в другій лізі сезону-2016/2017. Але ця цифра не остаточна.
На сьогодні можна говорити про таких кандидатів: Балкани (с. Зоря Саратського району Одеської обл.), Вінниця, Нива (Вінниця), Ніка (Івано-Франківськ), Івано-Франківськ, Кобра (Суми), Електрон (Ромни Сумської обл.), Львів, Рух (с. Винники Львівської обл.), Агро (с. Синьків Тернопільської обл.), Кривбас (Кривий Ріг), Полісся (Житомир), Россо Неро (Запоріжжя), Поділля (Хмельницький).

Цю інформацію в інтерв`ю Українському футболу підтвердив і президент Професіональної футбольної ліги Сергій Макаров.

“Інформація трохи неточна. Наразі клубів не 14, як повідомлялося в багатьох новинах, а формально 13. Поки що без ФК “Івано-Франківськ”. Представники цього клубу подали до ФФУ лист од імені обласної Федерації та губернатора з проханням відтермінувати подачу заявки на проходження атестації. Пов’язане це з другим туром місцевих виборів. Од їхніх результатів і залежатиме подальше майбутнє “Івано-Франківська”. Бажання в них є, а ось юридично клуб поки не створений…

Щодо решти колективів, то тут варто зауважити, що це лише звернення клубів до Федерації футболу з проханням допустити їх до проходження процедури атестації. Сам же процес заявки ФК буде згодом, де вже відповідно будуть підписані й усі необхідні документи, в яких клуби зобов’язуються дотримуватися всіх регламентних документів, норм і вимог, – заявив Макаров.

Реклама