>

Премєр-Ліга 22 тур

Favbet Ліга. Динамо перемагає в "класичному", фіаско Зорі

19/4/2021 , 10:29

Володимир Шаран очивидно вирішив зробити ставку на кубок України і в матчі проти ФК Львів Олександрія вийшла напів резервним складом. Господарі таким подарунком скористалися сповна і здобули перемогу.

Нич56'

30'Устименко

Слідом за львівянами свою перемогу здобув і ще один аутсайдер УПЛ Минай. Ужгородці несподівано здолали Десну

Пиняшко50'

56'Імереков

“Ворскла” та “Зоря” сприймалися як рівні суперники, які, до того ж, набрали хороший ігровий хід. Однак у першому таймі очної зустрічі полтавці мали відчутно кращий вигляд, а луганці заграли на повну вже за рахунок 2:0. Але в подальшому ігрове становище луганців іще більше погіршилося. Полтавці вміло контратакували, й хоча пропустили потім двічі, у підсумку здобули перемогу з рахунком 4:2

Кулач49'

79' (аг)Тілль

90'Д.Фаворов

У центральному матчі туру кияни мінімально обіграли гірників.Переможний серіал Шахтаря з Динамо до звітного матчу тривав 5 ігор. Цього разу неприємну для киян серію вдалося перервати.

Підопічні Мірчі Луческу більше володіли ініціативою, частіше і влучніше били по воротах, й у підсумку здобули мінімальну перемогу. Вирішальним у цьому матчі став пенальті, який реалізував Де Пена. Після сьогоднішнього протистояння перевага динамівців над головним конкурентом у боротьбі за чемпіонство складає тепер 10 очок!

Київ, НСК Олімпійський

Шахтар ШАХ

0 : 1

завершено

Динамо ДИН

34' (пен)Де Пена

Львівський Рух привіз нічию з Кропивницького. А міг здобути перемогу, якби ще у першому таймі Климчук реалізував пенальті.

Кропивницький, Зірка

411 глядачів

Інгулець ІНГ

0 : 0

завершено

Рух Львів РУХ

Донецький Олімпік перервав свою 8-матчеву програшну серію. Команда Юрія Калітвінцева здобула нічию проти Маріуполя.