<
>

Реклама

Премєр-Ліга OLIMPIK

Олімпік проведе два домашні матчі на Арені-Львів

Spy-Football.com

19/2/2017 , 14:31

Олімпік проведе два домашні матчі на Арені-Львів.

Про це повідомив президент донецького клубу Владислав Гельзін.

За його словами, команда проведе два домашні матчі на Арені-Львів, після чого повернеться на стадіон ім. Баннікова.

“Дійсно, після того як ми позначили проблему з проведенням своїх домашніх матчів, в ситуацію оперативно втрутився президент ФФУ Андрій Павелко. Звичайно, ми не влаштовували ніяких бойкотів або ультиматумів, але для Олімпіка ситуація очевидна – команді ніде проводити домашні матчі”, – заявив він.

Гельзін повідомив, що Павелко пообіцяв прискорити здачу в експлуатацію стадіону ім.Баннікова.

“Після нашої розмови з Павелком ситуація прояснилася. Президент ФФУ пообіцяв прискорити здачу в експлуатацію стадіону ім.Баннікова. Тому, можливо, вже після двох домашніх матчів у Львові, з яким нам допоміг домовитися президент УПЛ Володимир Генінсон, ми знову будемо грати на цьому стадіоні”, – додав Гельзін.

“За моїми даними, на арені ім.Баннікова вже протестували табло, працює підігрів, справа залишилася за документами про здачу стадіону в експлуатацію. Сподіваюся, що після нашої розмови з президентом ФФУ цей процес прискориться”, – сподівається президент Олімпіка.

Гельзін також повідомив, що в майбутньому Олімпік може грати на постіній основі в місті Бориспіль.

“Ми дуже хотіли б грати в Борисполі. Але Колос не відповідає вимогам Прем’єр-ліги. Навесні ми хочемо зустрітися з мером міста, президентом ФФУ, щоб обговорити варіант реконструкції стадіону спільними силами, щоб Олімпік виступав в Борисполі на постійній основі”, – наводить слова Гельзіна MatchDay.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ зявилася інформація, що Олімпік може знятися з чемпіонату України через проблеми з домашнім стадіоном.

 

Реклама