<
>

Реклама

Друга Ліга Spy News

Черкаські ультрас: " Лише Дніпро !"

Spy-Football.com

19/10/2013 , 12:37

Під час першого домашнього матчу “Славутича” проти чернігівської “Десни” 13 квітня на другому етапі чемпіонату України 21 сектор ультрас був порожнім. Черкаські представники фан-руху проігнорували матч головної футбольної команди міста.

Позиція “Cherkasy Supporters” була такою, що це об’єднання більше не буде підтримувати футбольний клуб “Славутич” під час матчів за його участі.

У своєму листі, що був розповсюджений футбольними вболівальниками у соціальних мережах, вони наголосили, що залишаються вірними єдиному футбольному клубу – черкаському “Дніпру”, а з травня 2013 року планують здійснювати ряд заходів з метою відродження клубу.

З тих пір 21-ий сектор був порожнім. Пересічні вболівальники по-різному ставилися до цього. Одним активної підтримки головної футбольної команди Черкащини відверто не вистачало, а інші – навпаки, були задоволені спокійним переглядом матчів на стадіоні.

cherkasu

“Лише Дніпро”

Через деякий час після тих подій у Черкасах стартувала акція під назвою “Лише Дніпро”. Ідеєю цієї акції черкаські ультрас вбачають в проведенні різноманітних турнірів з різних видів спорту: футбол, волейбол, регбі, теніс.

Варто відзначити, що у різних куточках Черкас майже одночасно почало з’являтися графіті, присвячене історичній назві футбольної команди Черкащини – “Дніпро”.

29 вересня, перед домашнім матчем “Славутича” з “Макіїввугіллям”, футбольні вболівальники черкаського “Дніпра” провели марш з використанням піротехніки за відродження їхнього клубу. Під час ходи, яка проходила від площі Богдана Хмельницького до Центрального стадіону, близько 200 вболівальників вийшли на Смілянську вулицю – одну з головних магістралей міста, перекривши автомобільний рух. У їх гаслах звучали виключно заклики до зміни назви головної футбольної команди Черкащини “Славутич” на “Дніпро”.

У підсумку, органи правопорядку все-таки пропустили ультрас на Центральний стадіон, але невеликими групами.

Таким чином, через декілька місяців після відмови приходити на матчі Славутича черкаські фанати знову завітали на трибуни стадіону під час матчу чемпіонату України, однак з традиційного 21 сектору скандували одне – “Лише Дніпро, лише Черкаси”.

Позиція вболівальників незмінна

“Черкаські ультрас завжди приходять на матчі “Славутича”, переживають черкаським футболом, але організовано підтримувати команду, згодні лише тоді, коли вона матиме назву “Дніпро”, – зазначає представник ультрас Роман Надточій..

За його словами, присутність активного фан-сектору на останніх матчах “Славутича”, зумовлене бажанням стати почутими присутніми на трибунах високопосадовцями, та бажанням закликати всіх вболівальників до акції “Лише Дніпро”.

Вболівальник переконує, що наразі керівництво “Славутича” в особі віце-президента команди Володимира Ходака відкрите до діалогу. Але у розпалі сезону, коли клуб активно претендує на вихід до Першої ліги і вийшов в 1/8 Кубка України, питання про перейменування команди не ставиться.

Однак офіційно з цього питання керівництво “Славутича” у ЗМІ поки що так і не висловило свою позицію. Тому питання, чи змінить голова футбольна команда Черкащини свою назву на “Дніпро” як мінімум до кінця цього сезону буде актуальним.

А поки “Cherkasy Supporters” готують виставку, присвячену історії черкаського футболу. Найближчим часом охочі матимуть змогу ознайомитися зі старими фотографіями, артефактами, цікавими матеріалами, що будуть підтверджувати – історія “Дніпра” таки була яскрава.

 Автор: Сергій Стасько , UA-Футбол

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама