<
>

Реклама

Перша Ліга договорняк

Іллічівець - Гірник-Спорт. Історія договорняка

Spy-Football.com

20/11/2016 , 12:09

В український футбол знову завітав скандал. Італієць Франческа Баранка назвав гру Першої Ліги Іліччівець – Гірник-спорт договірною.

Було навіть названо ціну питання – 250 тисяч доларів. Саме така ставка була зроблена в перерві, коли команда з Горішніх Плавнів вигравала 0:1. Нагадаємо, що гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь команди з Маріуполя.

Після анонсування договорняка відразу почали шукати винних. Іллічівець розпочав внутрішнє розслідування.

“Ми не можемо не реагувати на все це – заділи нашу честь! У мене немає підстав не вірити Ігорю Жабченко. Тому керівництво клубу прийняло рішення провести внутрішнє розслідування. На час проведення якого всім футболістам, тренерам, працівникам клубу заборонено давати будь-які коментарі та інтерв’ю пресі”, – заявив тренер клубу Олександр Севідовн.

“Також я хочу звернутися до пана Кочетова і пана Баранки і звернути їх увагу на матч Верес – Іллічівець. За моєю інформацією там також були аномальні ставки на перемогу Вереса – ставилися значні суми на перемогу господарів навіть, коли ми вели в рахунку.

“Я не хочу нікого звинувачувати, ні своїх футболістів, ні Верес. У мене немає доказів, просто дійшла така інформація і я її прошу перевірити. Буду дуже радий, якщо ця інформація не підтвердиться”, – підсумував Севідов.

Гірник-Спорт пішов далі і влаштував перевірку своїм гравцям на детекторі брехні і вже знайшов футболістів, які здавали матч з Іллічівцем.

 

Реклама