<
>

Реклама

Премєр-Ліга fc karpaty

Йовічевич покине Карпати після матчу з Шахтарем

Spy-Football.com

20/11/2015 , 10:34

jovichevichУ тренера львівських Карпат  Ігора Йовічевича виник серйозний конфлікт з виконуючим обов’язки гендиректора клубу Юрієм Дячуком-Ставицьким.

Про це стало відомо виданню Трибуна.

Хорватський фахівець відмовився працювати в таких умовах і не захотів продовжувати контракт, який закінчується в кінці цього року.

Але президент Карпат Петро Димінський вирішив нічого не змінювати в керівництві клубу.

На сьогоднішньому тренуванні Ігор Йовічевіч оголосив про своє рішення гравцям.

Сам Юрій Дячук-Ставицький нічого не знає про відставку головного тренера.

Про це заяви сам генеральний директор клубу.

“Я не можу нічого сказати. Я в лікарні лежав 12 днів, операцію робили, тільки вчора виписали. Так що я не в курсі справи”, – сказав він.

На питання, чи відставка Йовічевича пов’язана з їхнім конфліктом, Дячук-Ставицький відповів: “Зі мною? Не знаю я такого. Які у мене з ним можуть бути конфлікти?

“Я ніяких конфліктів ні з ким не мав – я йому навпаки допоміг: я йому, так би мовити, запропонував стати головним тренером; я йому допоміг вирішити питання з дипломом. Це він чомусь йде або щось хоче. У нас ніяких конфліктів не було”, – цитує гендиректора клубу sportarena.com.

Йовічевіч доведе команду до кінця першої частини чемпіонату. Останній матч Карпати зіграють проти Шахтаря у рамках 12 туру УПЛ (базовий день – 5 грудня)

Крім того, як повідомляє Террикон, Карпати покине і спортивний директор Юрій Беньо. У нього теж закінчується контракт,

 

 

Реклама