>

Премєр-Ліга 6 тур

Favbet Ліга. Шахтар не помітив ФК Львів, триллер у Кіровоградському дербі

20/10/2020 , 10:40

Відкривав програму 6 туру поєдинок у Ужгороді, де Минай приймав Маріуполь. Важке, після проливних дощів, поле не дало командам продемонструвати атакувальний футбол. Обмаль гольових моментів і здавалося все так і завершиться нульовою нічиєю, але компенсований час «Маріуполь» отримав право пробити пенальті, чим скористався сповна. 1:0 на користь гостей.

Маріуполь МАР

90' (пен)А.Бондаренко

Шахтар не помітив ФК Львів. Уже до середини першого тайму господарі поля перемагали 4:0. А діла – справа техніки.

Соломон50'

25'Шина

Київське Динамо впевнено перемогло на Арені Львів, забивши по голу у кожному з таймів. Рух у першій половині гри лічені рази переходив за центр поля, гості домінували з вражаючим відсотком володіння мячем 73 на 27. Після перерви господарі намагалися дещо вирівняти гру, але гольових моментів практично не створили.

Львів, Арена Львів

Рух Львів РУХ

0 : 2

завершено

Динамо ДИН

30'Де Пена

90'Ж.Родрігес

Погодні умови стали ключовими і у матчі в Запоріжжя. За нормальних умов Оріховський не послизнувся би й м’яч не дійшов до гравця «Зорі». Як до цього моменту, так і опісля ініціативою володіли господарі поля. Проте гості врятувалися, і знову завдяки пенальті на сотанніх секундах гри.

Запоріжжя, Славутич-Арена

Зоря ЗОР

1 : 1

завершено

Колос КОЛ

Кочергін44'

90' (пен)Селезньов

Перевага у кількості як загалом ударів, так і ударів у площину воріт не завжди перевага у рахунку. У цьому переконався Олімпік. Гол Владислава Кулача на 70-й хвилині став вирішальним і приніс Ворсклі чергову перемогу.

Київ, Динамо ім.Лобановського

Олімпік ОЛД

0 : 1

завершено

Ворскла ВОР

70'Кулач

Спалах коронавірусу в «Олександрії» змусили Володимира Шарана залучати на матч з «Інгульцем» молодіжні резерви. Але хто б міг подумати, що звітний поєдинок виявиться чи не найвидовищним у турі.

Незадовго до перерви господарі впевнено вели в рахунку 4:0. Здавалося б, нічого не віщувало біди й олескандрійці впевнено доведуть матч до перемоги.

Утім, відквитавши ще в першому таймі один гол, та отримавши чисельну перевагу, гості у другому таймі мало не вирвали нічиєї у матчі. Можливо, петровці й дотиснули суперника, втім, за двадцять хвилин до кінця гри після грубої гри Павлова, склади вирівнялися.

Підсумок цього бойового протистояння — мінімальна перемога підопічних Володимира Шарана.

Дудка41'

44'І.Коваленко

67' (пен)Бартуловіч

74' (пен)Янаков

Швидкий гол Назаренка став тим вагомим аргументом щодо намірів господарів взяти очки в цій грі. «Дніпро-1» впевнено контролював гру, більше й небезпечніше атакував, у другому таймі подвоїв рахунок, не залишивши шансів «Десні».

У підсумку Ігор Йовічевіч здобуває сво першу перемогу в УПЛ на чолі СК Дніпро-1, а чернігівці переривають безпрограшну клубну рекордну серію, яка тривала в чемпіонатах 6 матчів.