<
>

Реклама

Премєр-Ліга HOVERLA

ЗМІ: Німецькі інвестори готові купити Говерлу

Spy-Football.com

20/10/2015 , 9:53

hoverlaУ Говерли може з’явитися новий господар. Керівництво ужгородців веде переговори із зарубіжними покупцями про можливий продаж клубу.

Якщо у Говерли з’явиться новий інвестор, то клуб, швидше за все, переїде до Львова, стверджує MatchDay.

У переговорах бере участь легендарний український футболіст і тренер Олег Лужний (з боку нових потенційних покупців).

Йдеться про одну з німецьких компаній. Західноєвропейський холдинг планує направити свої інвестиції в Україну і побудувати на території Львівський області завод. Соціальним напрямком інвестори вибрали футбол і клуб, який володіє ліцензією на право виступу в Прем’єр-лізі.

Переговори з Карпатами зірвалися через те, що українська сторона запросила занадто велику суму за продаж клубу (близько 15 млн доларів). Що стосується ужгородської Говерли, то клуб Нестора Шуфрича від угоди з німецькою стороною може отримати від 7 до 10 млн доларів.

Певні складнощі в переговорах викликає сума боргів клубу з Ужгорода, яка варіюється в межах трьох мільйонів. Якщо ж у процесі торгів сторони прийдуть до спільного знаменника, операція буде оформлена до кінця року, і весняну частину чемпіонату Говерла почне з новим спонсором.

Що до Олега Лужного, який бере участь у переговорному процесі, то його кандидатура розглядається на пост головного тренера Говерли.

Про фінансові проблеми ужгородців давно відомо. У клубу існує значна заборгованість перед гравцями та штабом, а зовсім недавно стало відомо, що Палата з вирішення суперечок ФІФА покарала Говерлу забороною на трансфери на майбутні трансферні вікна.

Встигли відруагувати на цю новину і у таборі Говерли.

“Я в цьому процесі, навіть якщо він і існує, не беру участі. Тому нічого не можу відповісти. Починаючи від генерального директора і закінчуючи мною, ця новина викликала лише посмішку”, – цитує Шуфрича tribuna.com.

Спростовує свою участь у цьому процесі і Олег Лужний.

“Це маячня! Де я, а де Закарпаття?”, – сказав він.

“Я зараз перебуваю у Львові, чекаю пропозицій від клубів. Але їх поки що немає”, – цитує Лужного Tribuna.com.

Реклама