<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Керівництво "Севастополя" закрило доступ ультрас на стадіон

Spy-Football.com

20/8/2013 , 21:57

ФК “Севастополь” відреагував на поведінку вболівальників

Судячи з усього, вболівальники, що виламували крісла та запалювали фаєри, можуть поплатитися за свої дії. “Севастополь” на своєму офіційному сайті розмістив заяву, яка з’явилося після зборів керівників клубу.

“На проведених 19 серпня 2013 позачергових зборах учасники ТОВ ФК Севастополь розглянули питання, пов’язані з причинами інцидентів, що мали місце під час матчів з командами” Чорноморець “(14 липня 2013 року) і” Дніпро “(17 серпня 2013 року).

Враховуючи, що хуліганські дії набувають характеру повторних, вчиняються з явною неповагою до тисяч присутніх на матчах уболівальників і гостей, несуть реальну загрозу безпеці глядачів, персоналу і гравців, прийняті рішення, покликані не допустити подібного надалі.

Зокрема, у зв’язку з руйнуванням глядацьких місць на трибунах сектору № 24 доступ в сектор припиняється до відновлення трибун. Абонементи, що дають право відвідування зазначеного сектора, анулюються.

Адміністрації клубу доручено вжити передбачені законом дії з відшкодування матеріального збитку, заподіяного хуліганськими діями і псуванням майна, за рахунок винних осіб.

Беручи до уваги, що за фактами протиправних дій органами внутрішніх справ відкрито кримінальні провадження, керівникам міських правоохоронних органів направлено звернення з вимогою активізувати розслідування, виявити та притягнути до відповідальності їх організаторів та учасників.

Робота служб ФК “Севастополь”, що відповідають за безпеку проведення масових заходів та зв’язку з уболівальниками, визнана незадовільною. Звернуто увагу на відсутність належної взаємодії при організації відвідування севастопольськими уболівальниками виїзних матчів. Керівництву клубу доручено вжити заходів до належного кадрового і функціонального зміцнення відповідних підрозділів “- свідчить заява клубу.

fcsevastopol.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама