<
>

Реклама

Премєр-Ліга fc metallist

"Металісту" пробачать борги, якщо прийде Ярославський

Spy-Football.com

21/4/2015 , 11:35

jaroslavskyФутбольний агент Дмитро Селюк каже, що готовий відкликати позови проти “Металіста”, якщо його знову візьме під опіку Олександр Ярославський.

“Ярославський і Курченко – настільки різні за масштабом люди, що смішно про це говорити. Ярославський взяв клуб у Першій лізі і зробив з нього гранда. Я не знаю, чи він повернеться в “Металіст”, але вважаю, що не тільки харківська громадськість, а вся українська громадськість повинна звернутися до Ярославському, щоб той реанімував цей клуб.

Більше того, я хочу сказати, що якщо Олександр Ярославський повернеться в “Металіст”, то ми відразу знімаємо всі юридичні питання до цього клубу, а це 3-4 мільйони тільки за Дішленковіча і Богданова. Підкреслю, що у цій ситуації головне не гроші, в тому числі і для самих хлопців. Головне – ставлення, яке зараз, скажімо так, мерзенне. Ось в чому проблема.

Повторюся, що у разі, якщо Ярославський знову візьме “Металіст”, ми відразу ж знімаємо всі позови на користь харківського клубу. Ми не будемо просити взагалі жодної копійки. Більше того, у разі повернення цієї людини, яка відродила харківський футбол, я готовий надати футболістів, які будуть грати за одну або дві тисячі доларів де завгодно, в будь-якому місті України, хоч на “Донбас Арені”.

Нагадаємо, харків’яни вмовляють Ярославського повернутись.

за матеріалами  matchday.ua

Реклама