<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Прес-аташе «Шахтаря» Суркісу: "Куди поховалися, в бронзову клітку?"

Spy-Football.com

21/8/2013 , 10:36

sha_dinРуслан МАРМАЗОВ, начальник прес-служби ФК «Шахтар»:

Знаєте, чому «Динамо» не ризикне покликати в свої ряди, скажімо, Ракицького? Справа навіть не в обмежених можливостях київського клубу … Причина в тому, що Ярик, з його пролетарською прямотою і дитячою безпосередністю, може і направити в пішохідний тур, звідки не всі повертаються засмаглими і з магнітиками. А це удар по і так хворому столичному самолюбству.

Хачеріді не послав, помітили? Міг же сказати: «Хто? «Шахтар»? Ні за які пряники! Нехай валить зі своїми мільйонами … » Міг, але не сказав. Видав щось дипломатично-обтічне: президенти все вирішують або щось типу того … Думаєте, однозначної відповіді не послідувало з причини рафінованої інтелігентності Євгенія? Дуже допускаю. Вже його-то ангельський, стриманий характер країні відомий. Але, швидше, стовп динамівської оборони просто не цілком щасливий у своєму клубі. Не знаю, чи побили його тоді в роздягальні або це плід збудженої журналістської фантазії, але футболіст явно «точить лижі».

Тут ще «Шахтар» зі своїм безтактними 15 мільйонами намалювався … Київська сторона сильно засмутилася і обурилася з цього приводу. Хотіла було за звичкою звинуватити донецький клуб в чому-небудь незаконному і ганебному. Але, не знайшовши аргументів, вдарилася в літературні алегорії. Чого тільки не довелося почитати … Примітно, яскраво, талановито! І порівнювали Хачеріді з Одіссеєм, спокушеного сиреною в особі гендиректора «Шахтаря» Сергія Палкіна. І креслили паралелі з Вільямом нашим, розумієте, Шекспіром. І Дюма пом’янули. І намалювали перед Хачеріді кар’єру шевченківського (тут не про Тараса, а про Андрія) масштабу, але тільки якщо той не зробить помилку і не відправиться до Донецька.

Чиста паніка. А хіба протиприродна спроба однієї команди придбати футболіста іншої? До речі, а хто «Шахтар» обзивав «золотою кліткою»? Куди поховалися, в бронзову клітку? Хоча зрозуміти можна. Кияни настраждалися в останній час. Стільки неприємностей (де при нашій участі, а де і самостійно) собі створили, що пережити ще й втрату провідного гравця – вкрай складно. Але на сцену вийшов президент «Динамо» Ігор Суркіс. Він був жорстокий: Хачеріді не продається. Але і гнучкий: «Шахтар» мало грошей запропонував. Анекдот на тему «ну от, ви вже торгуєтесь» приводити не стану в силу його заяложеності.

А тепер головне питання, яке мені задали і в редакції «КП», пропонуючи написати цю колонку: «Навіщо вам Хачеріді?» Нам-то? Дуже просто: він сильний гравець. «Шахтар» має можливість і бажання його запросити. Так чого стримуватися? Ну а якщо хто вважає це провокацією … Так і ви нас провокуйте. Засипте «Шахтар» багатомільйонними пропозиціями, розкладіть моральну обстановку у нас в колективі собі на радість, а нам на біду. Хоча краще погоджуйтеся. Хачеріді, схоже, все одно піде з «Динамо». Нехай хоч в країні залишиться, продовжить нести користь українському футболу. Будемо вище вузьких інтересів! Що дуже патріотично.

sportbest.net

ТегиТеги:

Реклама