<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

«Металург» вимагає поіменний список фанів «Динамо», які готуються до виїзду в Запоріжжя

Spy-Football.com

22/8/2013 , 10:26

dk_ultrasСлужба безпеки та адміністративні особи запорізького «Металурга» висунули умови для вболівальників «Динамо», які розраховують підтримати киян на «Славутич-Арені» в матчі сьомого туру прем’єр-ліги.

Так, представник служби безпеки «Динамо» зобов’язаний на регламентній передматчевій нараді 25 серпня надати службі безпеки ФК «Металург» поіменний список вболівальників киян, які перебуватимуть у гостьовому секторі стадіону «Славутич-Арена», а також відразу ж оплатити замовлену кількість квитків.

Служба безпеки «Металурга» попередила, що у разі відсутності в наданому списку прізвища вболівальника, який бажає пройти в гостьовий сектор, він на стадіон допущений не буде. Для заходу в гостьовий сектор вболівальник зобов’язаний мати при собі документ, що засвідчує особу.

Згідно повідомленню, опублікованому на офіційному сайті «Динамо», фанам необхідно завчасно внести свої дані в список вболівальників у гостьовий сектор, а також подати заявку на придбання квитка на гру в Запоріжжі (ціна квитка становить 15 гривень). Для цього потрібно прийти у фан-клуб «Динамо» з документом, що засвідчує особистість, залишити контактні дані і придбати сертифікат, який можна буде обміняти на квиток безпосередньо в день матчу у представника клубу, повідомляє championat.com.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама