<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Хто краще розбирається у футболі Циганик чи Палкін

Spy-Football.com

22/10/2013 , 15:27

tsiganukБоротьба двох своєрідних футбольних кланів триває. «Динамо» vs «Шахтар», «2+2» vs «Футбол», Циганик vs Денісов.

Цього разу, щоправда, проти Циганика зіграв Палкін. Все почалося з того що, Ігор Циганик в ефірі телеканалу 2 +2 в черговий раз розкритикував Антона Шиндера за його перехід в « Шахтар».

– Як на мене , то слова Луческу прозвучали для Шиндера , як вирок. Я про те , що спочатку потрібно знайти місце на полі Феррейрі , але ж є ще і Луїс Адріано. І вже тільки третій в цій компанії Шиндер . І це при тому , що «Шахтар » грає тільки з одним центрфорвардом .

Який сенс тоді був переходити з «Таврії » ? Я іноді не розумію , на що сподіваються люди , які роблять такий крок. Мається на увазі в ігровому плані.

Я сумніваюся , що Шиндер в «Шахтарі » стане гравцем національної збірної . Думаю , найближчим часом він опиниться в оренді в одному з клубів сателітів «Шахтаря».

Що нелогічного чи неправильного сказав Циганик? Невідомо, але генеральний дирекстор «Шахтаря» Сергій Палкін відреагував на слова пана Ігоря у своєму facebook так:

«Дивлюся« Про футбол », сюжет про Шиндера. В черговий раз переконуюся, що Циганик нічого не розуміє у футболі … », – написав Сергій Анатолійович в соціальній мережі.

Як бачимо, жодних аргументів щодо непрофесійності Циганика не наведено.

Хто ж краще розбирається у футболі Циганик чи Палкін? На це питання доведеться відповісти … Шиндеру.

за матеріалами  shahta.org

ТегиТеги:

Реклама