<
>

Реклама

Spy News
Севастополь
1:3
Шахтар

Премєр-Ліга Spy News

«Шахтар мучиться, а не грає» — думка

Spy-Football.com

22/7/2013 , 9:28

sha_sevАналіз матчу Шахтаря проти команди ПФК Севастополь від експертів футболу.

Що стосується ігрової складової, то тут все відбувалося гранично просто. Шахтар легко прибрав м’яч до власних ніг, взявшись потихеньку намацувати слабкі місця в редутах севастопольців. Діромаха була виявлена ​​прямо в центральній зоні захисту, де новостворена пара Чижова і Симоненко ще поки явно далека від ідеалу. Та й загалом швидкості, на яких діяли гості, значно перевищували хазяйські, що і дозволило гірникам монополізувати контроль м’яча зі всіма витікаючими обставинами.

Свою перевагу Шахтар зумів реалізувати приблизно в середині першого тайму. Срна повернув м’яч на передню лінію атаки після невдалого розіграшу кутового удару. Адресатом пасу хорвата став Луїс Адріано, який тут же прострілив вздовж воріт на Фреда. Новачок гірників не надто розторопно, але, все ж, «задній» ногою зумів заковирять круглого у ворота.

В якості спроб реабілітації перед громадськістю севастопольці періодично видавали яскраві відрізки. Але тривали вони дуже мало, тому всерйоз говорити про серйозні контршанси господарів не доводиться.

Зате довелося говорити про них відразу після перерви. На другий тайм севастопольці вийшли в зовсім іншому настрої. Від розхлябаності і повної апатії, що переважали в діях команди Кононова до перерви, не залишилося і сліду. На зміну цього прийшов запал і воля до перемоги, і результати не змусили себе чекати. Після невеликого навалу (у якому особливо яскраво проявив себе Фарлей) господарям вдалося реалізувати кутовий удар. З ближньої штанги хтось із донеччан не дуже вдало виніс круглого в область півкола, де Алекс Тейшейра вкрай безглуздо в якійсь подобі удару через себе в падінні вибив м’яч на пару метрів. Тут як тут на добиванні виявився Денис Кожанов, у момент оцінив позицію Каніболоцького і який завдав удар у кут воріт.

І лише після пропущеного гола Шахтар, нарешті, прокинувся. Здалося, що команда Луческу занадто сильно увірувала у свою непогрішність і слабкість сьогоднішнього суперника, але м’яч Кожанова став справжнім крижаним душем, після якого гірники забігали з потроєною енергією. Благо Веллінгтон Нем, випущені на заміну, здорово підсилив атакуючий потенціал своєї команди.

І, як здалося, варто було господарям, нарешті, кілька вирівняти гру і відповісти на потуги суперника своїми моментами, як Шахтар знову організував разючу атаку. Срна навісив на лівий фланг, звідки Тайсон, моментально розібравшись у ситуації, витримав паузу і виконав простріл на набігаючого Луїса Адріано. Центр оборони зіграв бездарно. Для цієї пари подібне вже увійшло в звичку. Підсумок епізоду цілком логічний, що стало справжнім крахом хазяйських надій.

Третій м’яч вже під кінець зустрічі вже нікого особливо не здивував. Симоненка з Чижовим в черговий раз залишили в дурнях, а Литовка, відчайдушно намагався виручити, нівелювати дії недбайливих центрбеків не зумів. І навіть Неплях, що заблокував спочатку удар Алекса Тейшейри, у випадку з добиванням від Веллінгтона вже не допоміг.

Підсумковий результат: цілком впевнена за рахунком перемога Шахтаря. І при всій драматичності зустрічі, навряд чи підсумковий результат когось здивував.

ukrjournal.com

ТегиТеги:

Реклама