<
>

Реклама

Прем'єр-ліга
Динамо
4:1
Волинь

Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Добре що не вісім. Динамо громить Волинь (Відео)

Spy-Football.com

23/9/2014 , 10:05

Київське Динамо на Олімпійському впевнено перемогло луцьку Волинь у рамках 7 туру Премєр-Ліги.

Кращим гравцем матчу, безперечно, став лідер киян Андрій Ярмоленко, на рахунку якого дубль та результативна передача.

Таким чином, кияни скористалося осічкою “Шахтаря” і напередодні очного протистояння з гірниками, скоротило відставання до одного очка.

“Динамо” – “Волинь” 4:1(3:0)
Голи:Ярмоленко, 18, 61, Ленс, 35, Калітвенцев, 85 – Жуніч, 72

Після матчу головний тренер гостей Віталій Кварцяний прокоментував результат протистояння.

“Не хочу порівнювати” Динамо “Блохіна і Реброва. Мені взагалі не подобається, що тут постійно “травлять” Блохіна. Він став восьмим на Чемпіонаті світу. Вивів збірну і грав на такому рівні, а його тут “травлять” постійно в Києві. Це не правильно, ви не праві. Він легенда і історія “Динамо”. Кращий в Україні та СРСР футболіст і як тренер багато чого домігся. Він працював як міг і мені здається нормально.

Що стосується Реброва, то він теж історія “Динамо”, а зараз показує, що і тренер відмінний. Сьогодні “Динамо” нас повністю переграло. Забило чотири і ще п’ять-шість могли забити, не приховуватимемо. Пощастило, що вісім не отримали. Ребров показує сучасний футбол. Напевно він дивився Чемпіонат світу і бачив, як зараз швидко переходять з оборони в атаку, в який швидкий футбол грають команди. “Динамо” було сьогодні сильніше, а ми не змогли їм нічого протиставити “, – сказав Кварцяний.

Реклама