<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Офіційно. У п'ятницю київський Арсенал може припинити існування

Spy-Football.com

23/10/2013 , 13:22

arsenal_shatskihСтоличний клуб зробив офіційну заяву.

“Протягом останніх кількох місяців ми разом з колективом футбольного клубу Арсенал (Київ) по-справжньому боролися за виживання рідного клубу На останню гру з київським Динамо наші мужні хлопці з команди виходили , не маючи навіть того , що мінімально належить, –  Але до останніх хвилин столичного дербі на полі була гра. Спасибі команді – за такий спортивний характер , за самовідданість канонірів !

Ми щиро вдячні всім тим людям , які весь цей час допомагали утримувати столичний Арсенал на плаву. З сьогоднішнього дня у нас вже офіційно не залишилося нікого , хто хоче підтримувати клуб . Я не хотів би вдаватися зараз в обговорення причин цієї ситуації , а лише ще раз кажу спасибі всім тим , хто нам допомагав !

Зараз хочу звернутися до меценатів , бізнесменів та підприємців , котрі живуть і працюють у столиці нашої України , до тих, кому дорогий футбол і престиж Києва . Клубу потрібна ваша серйозна підтримка у вигляді вкладень , але ще більше столичному Арсеналу важливо і потрібно ваш час і душа , що хворіє за футбольну справу! .. І тільки в цьому випадку Арсенал ще може вижити. Іншії надії сьогодні у нас вже не залишилося.

Якщо до п’ятниці , 25 жовтня 2013 року, не знайдеться той, хто допоможе клубу зберегти столичний клуб в українському футболі , а Арсеналу – зберегти місце в Прем’єр – лізі і боротися за нові перспективи , у цей день , на жаль , футбольний клуб Арсенал (Київ) припинить своє існування.

Ще раз повторю: до п’ятниці у нас залишилася лише надія – будь-який бажаючий може отримати клуб , фінансувати , вести до спортивних досягнень . Якщо ж такого не відбудеться , доведеться констатувати , що клуб виявився нікому не потрібним ” , – йдеться в заяві директора Арсеналу Віктора Головко , розміщеному на офіційному сайті клубу.

fcarsenal.com.ua

ТегиТеги:

Реклама