<
>

Реклама

Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Офіційно. Чемпіонат України пройде у два кола

Spy-Football.com

23/7/2014 , 10:42

uplУ вівторок, 22 липня, в у конференц-залі стадіону «Арена Львів» відбулось виїзне засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. На порядку денному стояли такі питання – затвердження формату та календарів Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної Ліги.

Нагадаємо, що на минулому засіданні Виконкому ФФУ, було прийнято рішення ще раз порадитись з власниками українських футбольних клубів стосовно їхнього бачення форматів чемпіонату України Засідання розпочалося зі слів президента ФФУ Анатолія Конькова, який наголосив на необхідності створення максимально комфортних умов для проведення майбутнього чемпіонату.

Члени Виконкому ще раз обговорили та детально проаналізували можливі формати чемпіонату, які надали клуби. Після цього було проголосовано всіма присутніми членами Виконкому за затвердження календаря на футбольний сезон 2014/15 в Прем’єр-лізі, формат якого буде класичним: два коли (загалом 26 матчів) та проведення матчів Кубка України з двох поєдинків, починаючи з 1/8 фіналу змагань.

По завершенню засідання відбувся брифінг за результатами Виконкому, на якому віце-президент ФФУ Анатолій Попов, розповів журналістам про результати та хід сьогоднішнього Виконкому. Президент ФФУ Анатолій Коньков у цей час був задіяний у процедурі нагородження лауреатів минулого сезону.

Джерело: ffu.org

ТегиТеги: УПЛ

Реклама