>

Премєр-Ліга 15 тур

Favbet Ліга. Динамо рятує нічию з Десною, Шахтар перемагає Рух

23/2/2021 , 11:49

Луганська Зоря здобула 5 перемогу поспіль. У першому таймі формальні гості (матч відбувся у Запоріжжі) володіли відчутною перевагою. І зуміли втілити свою перевагу у гол – відзначився новачок клубу кращий бомбардир першості – Шахаб. Після перерви Маріуполь намагався зрівняти рахунок, але реалізувати свої моменти не зміг.

Зоря ЗОР

34'Шахаб

Підопічні Шарана впевнено розібралися з гостями із Закарпаття і помстилися за поразку у першому колі. А от підопічні Василя Кобіна зазнаю ть другої поразки поспіль.

Вантух57'

Колос перервав свою 5-матчеву серію без перемог. Підопічні Руслана Костишина забили по голу у кожному з таймів і везуть зі Львова 3 очки.

Львів, Арена Львів

573 глядачів

ФК Львів ЛВІ

0 : 2

завершено

Колос КОЛ

33'Оріховський

74' (пен)Оріховський

Цікавим і драматичним виявився поєдинок у Полтаві. де формально господарями поля були петровці. Інгулець двічі виходив вперед протягом поєдинку, але команда Максимова кожного разу зуміла зрівняти рахунок. У підсумку 2:2 – бойова нічия.

Сітчінава62'

49'Степанюк

76' (пен)Кулач

Шахтар не залишив супернику жодних шансів. Упродовж усього матчу підопічні Луіша Каштру контролювати перебіг подій на полі, небезпечно атакували й у підсумку цілком закономірно перемогли.

Майкон60' (пен)

У центральному матчі туру – нічия. Підопічні Олександра Рябоконя на правах номінальних господарів гідно стримали натиск киян, першими забили, реалізувавши одну з нечисленних нагод, але в компенсований арбітром час все ж пропустили.

Будківський53'

90' (пен)Циганков

У заключному матчі туру Дніпрор-1 впевнено переміг Олімпік. Перший тайм завершився без забитих м’ячів, другий почався з автоголу Драме, який загалом провів чудовий матч. Опісля «Олімпік» доклав максимум зусиль для виправлення рахунку, втім, закінчилася зустріч другим голом гостей за наслідком чудового удару Сергія Булеци.