<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Маркевич: ФК «Металіст» може припинити існування

Spy-Football.com

24/2/2014 , 9:04

markevДо чого призводить олігархія у футболі – один з найуспішніших клубів України тепер на межі зникнення.

Гравцям і тренерам харківського футбольного клубу «Металіст» уже три місяці не платять зарплату, в результаті клуб може припинити існування. Про це заявив головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич. Втім, він почувається щасливим: “Те, що відбулося в суботу, – ось, що важливо! А не всякі там футбол…»

«Зараз у нашому клубі ситуація просто неконтрольована, повірте, я не перебільшую, –  заявив Маркевич в інтерв`ю УФ. – Президента [клубу] нема, його заступники розгублені. Більше того: нам уже три місяці не платять зарплату, тому далі, очевидно, буде ще гірше».

Маркевич також підтвердив припущення журналіста, що за таких умов клуб може взагалі припинити існування: «Я не кидаюсь словами – так є насправді».

Як відомо ФК «Металіст» у грудні 2012 року купив Сергій Курченко, молодий мультимільярдер з Харкова, якого вважають «касиром» сім`ї Віктора Януковича. Зараз клуб посідає третє місце у турнірній таблиці Прем`єр-ліги.

Втім, ймовірне банкрутство «Металіста» Мирона Маркевича, схоже, не дуже турбує – особливо на тлі останніх подій в Україні. Відповідаючи на запитання журналіста про те, чому ж він так спокійно говорить про ймовірний крах клубу, яким займався близько 10 років, Маркевич розповів про справжні цінності.

«Все просто. По-перше, я вже давно привчив себе спокійно ставитися до всього, що відбувається: як до хорошого, так і до поганого. По-друге, дещо вам розкажу: мій тато в 16 років потрапив у німецький концтабір – як «остарбайтер», а коли повернувся в Україну, його відправили до Сибіру – як «зрадника Батьківщини»; рідний брат батька взагалі відсидів у в’язниці за те, що воював в рядах УПА. До чого веду? Я щасливий тому, що відбулося в минулу суботу, – ось, що важливо! А не якийсь там футбол…», – сказав Мирон Маркевич.

Реклама