<
>

Реклама

Перша Ліга Spy News

Точка кипіння. Чому "Полтава" може знятися з чемпіонату

Spy-Football.com

24/10/2013 , 13:43

suddyaЧас іде , все змінюється , а в першій лізі стабільністю все навіть і не пахне. У минулому сезоні досить раптово зійшла з дистанції благополучна у фінансовому плані « Оболонь». Крім « пивоварів» на межі зняття з турніру знаходилися ще чотири клуби – «Миколаїв» , «Арсенал » , «Кримтеплиця » і «Одеса». У підсумку дві останні команди влітку нинішнього сезону припинили свої виступи на професійному рівні.

Поточний сезон в цьому плані обіцяв стати успішним і стабільним , без раптової “кончини” команд. Але спочатку серйозно постало питання про подальшу долю «Буковини» , яке , на щастя , вдалося вирішити , а тепер на межі зняття з турніру виявився ФК « Полтава». Причому якраз з фінансами , відсутність яких часто є головною причиною подібних ситуацій , у полтавчан все в порядку. Вдатися до настільки радикальної міри президента клубу змусило інше – жахливе суддівство в чемпіонаті і незрозумілі , принаймні для нього , рішення КДК ФФУ.

Всі біди «Полтави » почалися з кубкового поєдинку проти « Тернополя» . Нагадаємо , що в 1/ 16 фіналу турніру підопічні Іллі Близнюка в гостях поступилися супернику з рахунком 3:4 , причому полтавці догравали матч увісьмох . У цьому поєдинку була як мінімум одна груба помилка рефері , яким був Андрій Кутаков з Броварів . На 78 -й хвилині він замість того , щоб пред’явити жовту картку Шавріну , показав « гірчичник » Шевчуку , для якого той став другим в матчі . Втім , справедливості заради варто відзначити , що футболіст «Полтави » також був неправий. Не варто було йому мчати до арбітра , щоб висловити свою незгоду , тим більше , маючи в пасиві жовту картку.

Продовження історії цього поєдинку отримало вже наступного дня , коли КДК ФФУ оперативно вирішило покарати виддалених футболістів «Полтави » Андрія Деркача та Сергія Даценка двоматчевою дискваліфікацією . І ось саме ця терміновість викликала чимало запитань , оскільки, наприклад , рішення по дискваліфікації гравця «Зорі » Павла Худзіка , також вилученого в поєдинку 1/ 16 фіналу Кубка України , який , до того ж , завершився раніше тернопільського матчу , було прийнято лише через тиждень .

Наступну бурю обурення представників « Полтави» викликало суддівство домашнього матчу проти « Геліоса ». Зокрема , в перерві зустрічі президент полтавчан висловив ( в нецензурній формі , як свідчить офіційна версія ) арбітру Денису Шурману свої думки з приводу незарахованого голу Шавріна і незафіксованого фолу на Шевчуку , після якого харків’яни провели небезпечну атаку. За ці дії Леонід Соболєв був оштрафований КДК ФФУ на 15 000 гривень і отримав заборону на відвідування чотирьох наступних матчів команди.

Фінальною крапкою в чаші терпіння президента «Полтави » стала робота арбітра Андрія Лисаковского у виїзному матчі його команди проти « УкрАгроКому ». По ходу зустрічі одесит видалив двох футболістів « Полтави» , в результаті чого підопічні Іллі Близнюка зазнали прикрої поразки з рахунком 1:2 . Власне , саме на прес -конференції після цього матчу і пролунали слова Леоніда Соболєва про те , що він планує зняти команду з чемпіонату .

Втім , за інформацією FootBoom.com , команда продовжує тренуватися у звичайному режимі. Що до заяви про зняття клубу з змагання починаючи з другого кола , який стартує в наступну п’ятницю, то про його наявність в ПЛФ відомостей немає.

Основні суддівські помилки в матчах за участю полтавців команда зібрала в єдиний ролик , який пропонуємо вашій увазі :

www.footboom.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама