<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC METALIST

Офіційно! Маркевич покинув "Металіст"

Spy-Football.com

24/2/2014 , 14:50

markevichМирон Маркевич в інтерв’ю “Футболу 24” заявив, що більше не є головним тренером харківського “Металіста”.

– Я вирішив подати у відставку. Команда розвалюється на очах, не хочу бути свідком цього, – каже Мирон Маркевич. – Через тиждень футболісти стануть вільними агентами. Мені прикро, шкода, що так сталося, шкода уболівальників. У мене іншого виходу немає, це тягнеться уже давно. Постійні борги… Більше так тривати не може. Можливо, моя відставка когось сколихне і клубом почнуть займатися. Але так далі тривати не може. Футболістів не можна постійно годувати «завтраками», мені це набридло. Вдячний хлопцям, що вони вони мене слухали, вдячний уболівальникам за підтримку. Важке рішення, але іншого виходу немає. Команда кинута на призволяще, на сьогодні вона нікому не потрібна.

– Чому через тиждень футболісти будуть вільними агентами?

– Це буде уже третій місяць без зарплати і вони матимуть повне право на статус вільного агента. Та там не тільки про зарплату йдеться, там багато чого. Футболісти через особисті стоснуки слухали мене, Краснікова, Волика. Вони виходили і грали. Але вже тоді було помітно, що в команді не усе гаразд, ми почали губити очки. Але слова мені не давали сказати, замовчував, правду не міг сказати. А зараз все вилізло і мовчати не можу. Чемпіонат починається, а крім боргів у нас нічого немає.

– Що буде із «Металістом»? Молодь дограє сезон?

– Ясно, що команда дограє. Але це вже буде інша команда. Час покаже як буде. Дуже важко це переживаю, але виходу не бачу. Можливо, його хтось знайде, я буду радий цьому.

– Ваші помічники залишаються?

– Вони продовжують тренувальний процес. Зараз хоча б на харчування назбирати гроші, не говорячи про інше.

– З президентом клубу мали розмову?

– (Сміється) Взагалі з ним разів зо п’ять спілкувався, він людина зайнята. Але в мене до нього претензій немає, він як міг, так і допомагав. Нехай не ображається, але він так і не зрозумів, яку команду взяв. «Металіст» знали добре у Європі, ми постійно прогресували. Нехай не ображається, але він далекий від футболу.

– Що далі робитимете?

– Трохи відпочину, переосмислю. Займуся тісніше своєю школою, хочемо провести дитячий турнір, що буде присвячений останнім подіям в країні, хлопцям, які загинули. Є чим займатися.

– Розмови про повернення Ярославського в «Металіст» – це просто розмови?

– Я не знаю. Ми з ним по телефону спілкувалися, але не на цю тему. Радий, що у нього все добре.

Розмовляв Гліб Ваколюк

Реклама