<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC Volyn

З Волині можуть зняти 9 очок

Spy-Football.com

24/12/2015 , 20:50

volynЛуцьку “Волинь” можуть позбавити відразу шести або дев’яти залікових пунктів, зароблених в осінній частині нинішнього чемпіонату. Причина полягає в тому, що “Волинь” звинувачують у невиконанні фінансових зобов’язань перед футболістами, які раніше виступали у команді в сезоні 2012/13, повідомляє Sport Arena.

“Невиконані фінансові зобов’язання – це борги перед Ндоє, Пилипчуком, Старцевим і ще кільком футболістам”, – повідомляє джерело. – “Волинь” знає про ситуацію з боргами і робила спроби домовитися з гравцями, але питання суттєво не вирішилось. Адже клуб програв судові позови в цих справах, а рішення міжнародних інстанцій не допускають компромісів”.

Варто відзначити, що КДК ФФУ вже постановив відібрати у команди зароблені восени очки, але все ще дав клубу час і надію виправити неприємну ситуацію. На сам кінець, якщо з очки з волинян все ж будуть зняті, то це серйозно позначиться на єврокубкових амбіціях клубу.

Нагадаємо також, що Волинь і Говерла досі не сплатили обов’язковий внесок, для проведення розрахунків за організацію проведення й арбітраж змагань. через що ризикують бути непопущеними до нового чемпіонату.

ТегиТеги: Волинь УПЛ ФФУ

Реклама