<
>

Реклама

Перша Ліга FC NYVA

Офіційно: Тернопільська Нива знімається зі змагань у Першій лізі

Spy-Football.com

24/3/2016 , 10:55

nyvaДо ПФЛ надійшов офіційний лист від тернополян із заявою про неможливість проведення першого матчу весняної частини змагань.

Про це повідомляє офіційний сайт Професіональної футбольної ліги України.

Таким чином, згідно із Дисциплінарними правилами ФФУ, команду буде знято зі змагань через другу неявку на матчі чемпіонату України сезону-2015/16.

Зважаючи на те, що Нива зіграла більш як половину календарних матчів, суперникам команди Бадла в усіх поєдинках весняної частини сезону буде зараховано технічну перемогу.

Нагадаємо, раніше головний тренер Ниви Петро Бадло повідомив, що буде створюватися новий клуб, який стартуватиме у Другій лізі.

“Ми розпустили гравців, давши їм статус вільних агентів, тому що надалі нинішнє керівництво клубу займатися ним не буде. Тренери, гравці – всі розпущені і передаються документи на Львів. Далі нехай власники собі думають, що вони мають з цим клубом робити”, – повідомив він.

“Ми будемо створювати нову команду, яка стартуватиме у Другій лізі. Думаю, що це буде команда ТПФК Нива – тернопільський професійний футбольний клуб Нива”, – зазначив Бадло, слова якого наводить ua-football.com.

Реклама